662 775 008
ul. Nałęczowska 64/6, 02-922 Warszawa
kontakt@amitamieszkania.pl

KARCZMA W OTULINIE KAMPINOSU

Izabelin C , ul. Sierakowska

Opis

Własny biznes gastronomiczny to dla wielu niedoścignione marzenie, które właśnie może się spełnić! W niezwykłym zakątku Izabelina, w otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego, na nowego właściciela czeka bowiem Karczma, której magiczny klimat aż prosi się o zajrzenie w jej progi. To wyjątkowe miejsce jest gotowym przepisem na udany biznes, dlatego nie zwlekaj! Już dzisiaj rozsmakuj się w tym nietuzinkowym lokalu i rozpocznij przygodę życia z gastronomią!

KARCZMA Z PEŁNYM ZAPLECZEM
Budynek karczmy zlokalizowany w pięknej willowej okolicy to aż 295m2 powierzchni, która obejmuje przestronną piwnicę z 9 pomieszczeniami (w sam raz do wykorzystania na produkcję garmażeryjną), a na parterze oferuje aż 2 sale dla biesiadników, bar, jasną kuchnię oraz WC dla gości. Do dyspozycji karczmy pozostają również dwa zadaszone tarasy, na których z powodzeniem można ugościć przybyłych do lokalu smakoszy.
Nowi właściciele poza prężnie działającym biznesem i doskonale przygotowaną dla jego potrzeb infrastrukturą zyskują również dodatkową przestrzeń dla siebie, skąd z powodzeniem mogą czuwać nad swoim nowym nabytkiem. Na poddaszu karczma skrywa bowiem aż 3 pokoje, przestronną łazienkę i garderobę – tworząc przytulne mieszkanko. Do użytku nowych mieszkańców dostępne są również dwa balkony z pięknym widokiem. Nic nie stoi również na przeszkodzie, aby ten przytulny apartament wykorzystać również jako przestrzeń noclegową dla odwiedzających karczmę gości! W budynku znajduje się także garaż, a tuż obok aż 4 miejsca parkingowe.

EFEKTOWNE WNĘTRZA I WYSOKI STANDARD WYKOŃCZENIA
Przemyślana w każdym calu przestrzeń sprawia, że czas spędzany w karczmie jest wyjątkowo przyjemny, wręcz sielski. Stylowy, bardzo autentyczny wystrój sal, jak również przemyślane ścieżki komunikacyjne lokalu sprawiają, że jest on przyjazny dla gości oraz obsługi. Podłogi wyłożone zostały deską oraz gresem, a ściany dopełnioną ciepłym drewnem i przyjemnymi barwami.

Sale dla biesiadników oferują bardzo oryginalny wystrój, który oddaje niezwykłą atmosferę niczym z dawnej kampinoskiej wsi. Nie brakuje tutaj drewnianych stropów, masywnego, drewnianego baru, licznych malowideł ściennych czy klimatycznego kominka. Do dyspozycji przyszłego właściciela pozostają wszystkie meble i dekoracje, dlatego po sfinalizowaniu inwestycji można ruszać z biznesem pełną parą! Całe zaplecze dla obsługi jest bardzo komfortowe, pomieszczenia dostosowane do potrzeb gastronomii, a kuchnia przestronna i jasna z pełnym wyposażeniem.

JAK W ZACZAROWANYM OGRODZIE
Karczma już z zewnątrz zachęca do odwiedzin swoim spadzistym dachem, bluszczem porastającym kamienne ściany i uroczym drewnianym płotem. Otaczający ją ogród dodaje całości niemal magiczny wymiar. Na gości czeka tutaj malowniczy staw z niewielkim mostkiem, plac zabaw dla dzieci oraz przestronne, zadaszone tarasy, pod którymi wśród szumu drzew, można biesiadować do białego rana. Posesja posiada jeden wjazd, jednak oferuje możliwość przygotowania także drugiego.

SIELSKIE OKOLICE, KTÓRE AŻ MIŁO ODWIEDZIĆ
Otulina Kampinoskiego Parku Narodowego jaką jest Izabelin, czyni lokalizację karczmy wręcz doskonałą. Wymarzoną do przejęcia funkcjonującego biznesu, jak i zamieszkania wśród pięknych okoliczności przyrody. Niespełna kilometr dzieli ul. Sierakowską, na której znajduje się karczma od pobliskiej szkoły, a 500 metrów spaceru od centrum miejscowości. W dalsze trasy można udać się stąd z przystanku autobusowego oddalonego o bagatela 50 metrów. Miejsce to posiada także doskonały dojazd do Warszawy – podróż samochodem do centrum trwa około 40-45 minut.
Czyż miejsce to nie jest idealnym pomysłem na rozpoczęcie nowej przygody życia?

LOKALIZACJA I KOMUNIKACJA
Warszawa – 26 km (45 min samochodem)
Kampinoski Park Narodowy – 2 km (4 min samochodem)
Przystanek autobusowy – 50 m
Staw Mokre Łąki – 3 km (35 min spacerem lub 8 min samochodem)
Centrum Izabelina – 500 m (2 min samochodem)

Wideo