662 775 008
ul. Nałęczowska 64/6, 02-922 Warszawa
kontakt@amitamieszkania.pl

Sprzedam Lokal Komercyjny Legionowo

Legionowo , ul. Warszawska

Opis

Sprzedam lokal usługowy zlokalizowany w Legionowie, ul. Warszawska. Lokal jest częścią nowego budynku usługowo – mieszkaniowego. Zajmuje cztery kondygnacje. na poziomie -1 jest 289 mkw powierzchni ( doświetlona oknami na poziomie gruntu), na parterze 377 mkw powierzchni, na I i II piętrze po ok. 155 mkw. Razem powierzchnia usługowa lokalu wynosi 977,32 mkw powierzchni.

Lokal był budowany z przeznaczeniem na przychodnie medyczną i możliwe jest bezproblemowe wykorzystanie lokalu w tym celu. Umożliwia to zarówno wysokość lokalu, wystarczająca ilość okien a tym samym światła dziennego oraz szyb windowy, ułatwiający komunikacje między piętrami.

Możliwe jest alternatywne wykorzystanie np. na żłobek, przedszkole, szkołę, fitness i wszelkiego rodzaju inną działalność usługową.

Dodatkową zaletą tej propozycji jest sprzedawana razem z lokalem działka w wieczystym użytkowaniu o powierzchni 1258 mkw na której urządzono parking oraz teren zielony, Na działce można wybudować budynek do 600 mkw lub pozostawić parking albo zorganizować plac zabaw lub boisko.

Przedmiotem oferty jest lokal użytkowy o powierzchni 977 mkw oraz działka o powierzchni 1258 mkw.