662 775 008
ul. Nałęczowska 64/6, 02-922 Warszawa
kontakt@amitamieszkania.pl

Nieruchomość komercyjna na sprzedaż Łomianki

Łomianki , ul. Pancerz

Opis

Nieruchomość komercyjna na sprzedaż. Nieruchomość położona jest przy ul. Pancerz w miejscowości Łomianki, powiat warszawski zachodni, województwo mazowieckie. Obiekt położony jest w odległości ok 17 km od centrum Warszawy. W bliskiej odległości Centrum Handlowe Łomianki. Dogodną komunikację stanowi droga krajowa nr 7, która przebiega w odległości ok 900 m. Otoczenie nieruchomości stanowi zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna oraz usługowa. Nieruchomość położona w pewnym oddaleniu od większych osiedli mieszkaniowych. Dojazd do nieruchomości droga asfaltowa z oświetleniem ulicznym.

Budynek usługowy wolnostojący o powierzchni netto 1595,36 m2 położony jest na działce o powierzchni 2737 m2. Obiekt składa się z powierzchni rozłożonych na trzech kondygnacjach.
Istnieje całkowita możliwość do aranżacji według potrzeb Użytkownika (centrum medyczne, spa, drobna produkcja, magazyny, biura)

Na parterze budynku znajduje się hol, pomieszczenia wydzielone przeszklonymi przegrodami, sala konferencyjna, toaleta, przejście do magazynu oraz przestrzeń handlowo-usługowa z odrębnym wejściem (wejście zarówno od strony holu jak i z zewnątrz budynku, składająca się z pomieszczenia usługowego, łazienki, pomieszczenia socjalnego).
Na piętrze znajduje się hol, dwie łazienki, dwa gabinety, open space biurowy, pokój biurowy, pomieszczenie socjalne, pomieszczenie gospodarcze.
Na drugim piętrze znajduje się otwarta przestrzeń zaaranżowana dla potrzeb szkoły tańca. Pomieszczenie socjalne otwarte (aneks kuchenny), pomieszczenie gospodarcze znajdujące się za pomieszczeniem socjalnym, łazienka.

Komunikacja pomiędzy pierwszym i drugim piętrem zapewniona przez klatkę schodową. Wejście na klatkę schodowa zarówno z budynku jak i bezpośrednio z zewnątrz. Komunikacja pomiędzy parterem a pierwszym piętrem-schody prowadzące z holu na parterze na hol znajdujący się na pierwszym piętrze.

Aktualny układ funkcjonalny umożliwia wynajem powierzchni kilku odrębnym podmiotom gospodarczym.

Media dostępne w budynku: kanalizacja, woda, gaz oraz energia elektryczna z sieci miejskiej.

W celu uzyskania dodatkowych informacji zapraszam na prezentację, do kontaktu telefonicznego lub mailowego: