662 775 008
ul. Nałęczowska 64/6, 02-922 Warszawa
kontakt@amitamieszkania.pl

Działający Dom Spokojnej Starości na sprzedaż

Nowy Dwór Mazowiecki

Opis

Na sprzedaż dochodowy, czynny, działający dom spokojnej starości, położony w Nowym Dworze Mazowieckim.
Pensjonat istnieje od ponad 20 lat, z pełną, działającą infrastrukturą, doświadczonym i przeszkolonym personelem, dostawcami zaopatrzenia oraz sprawdzonymi procedurami. W ramach sprzedaży przejęty będzie również cały dotychczasowy personel Obiektu, tj. kierownik oraz personel medyczny (lekarze, pielęgniarki, zaopatrzeniowcy, dietetyk, rehabilitant).
Budynek jest po remoncie generalnym. Prowadzona w pensjonacie działalność posiada wszelkie zgody (np. Sanepid) – do wglądu w naszej firmie. Doskonała renoma Obiektu sprawia, iż pensjonariusze to w większości osoby z polecenia. Wysoka stopa zwrotu z inwestycji.
Doskonała lokalizacja, szybki dojazd z Warszawy. Blisko lotnisko Modlin, trasa gdańska. W pobliżu stacja PKP (szybka kolej z Warszawy).
Pensjonat aktualnie oferuje 33 miejsca dla seniorów.
Trzy poziomy budynku:
PIWNICA (suterena) – kotłownia (piec olejowy), szatnia dla personelu, pomieszczenia biurowe, magazyny żywności, pomieszczenia gospodarcze oraz sanitariaty dla personelu.
PARTER – 8 pokoi dla pensjonariuszy (2- lub 3-osobowe), kuchnia, zmywalnia, jadalnia z salonem (kominek i TV). Niektóre pokoje mają własne łazienki. Niektóre z węzłem sanitarnym przypadającym na dwa sąsiednie pokoje. Ponadto na parterze dyżurka dla pielęgniarek.
PIĘTRO: 9 pokoi dla pensjonariuszy i salon – świetlica. Łazienki zlokalizowane bezpośrednio przy pokojach lub przynależne do pokoi.
Całość doskonale utrzymana i zadbana. Wszystkie pokoje widne, ciepła kolorystyka, doskonałe nasłonecznienie obiektu.
Dookoła zadbany ogród z wypielęgnowaną dorodną roślinnością, altanka grillowa, ławeczki, alejki spacerowe.
Okolica cicha i spokojna. Dużo zieleni dookoła. Z ogrodu rozpościera się panorama doliny rzeki Narew.
Obiekt sprzedawany jest w całości łącznie z istniejącą i działającą w nim spółką. Posiada wszelkie niezbędne uzgodnienia. Do wglądu książki przeglądu Obiektu oraz pełna dokumentacja.
Możliwa rozbudowa Obiektu i powiększenie go o dodatkowe skrzydło, zwiększające ilość miejsc dla pensjonariuszy do 50.