662 775 008
ul. Nałęczowska 64/6, 02-922 Warszawa
kontakt@amitamieszkania.pl

Świetna oferta pod siedzibę Firmy – obejrzyj film

Ożarów Mazowiecki , ul. Konotopa

Opis

ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA FILMU W TEJ OFERCIE.

OFERTA INWESTYCYJNA!!!

Zapraszam do zapoznania się z ofertą inwestycyjną w miejscowości Konotopa,
w bliskiej odległości Warszawy.

Nieruchomość jest położona  na terenie przeznaczonym w MPZP pod przemysł i usługi. Budynek mieszkalny z przeznaczeniem na prowadzenie firmy/biura z magazynem, zlokalizowany  w miejscowości Konotopa, okolice Ożarowa Mazowieckiego. Budynek zbudowany bardzo solidnie w technologii tradycyjnej z ceramiki poroterm.
Powierzchnia całkowita budynku około 330m2. Całość budynku jest podpiwniczona.
Budynek składa się z trzech rozłożystych poziomów, z których dwa mogą być wykorzystane jako mieszkalne, a trzeci stanowi dobrze wykończone przestrzenne podpiwniczenie. Całą nieruchomość można wykorzystać zarówno na cele mieszkalne jak też pod siedzibę firmy – bądź połączyć ze sobą obie te funkcje.

W części mieszkalnej do dyspozycji mamy 5 pokoi, duży salon z wyjściem na taras, dwie kuchnie , dwie łazienki, dwa WC, dwa przestrzenne przedpokoje oraz wiatrołap.
Część podpiwniczoną stanowi spory hol, cztery pomieszczenia gospodarcze ogromny garaż na dwa samochody jak również oddzielne pomieszczenie gospodarcze do którego wchodzi się z podwórka. 
Mniejszy z budynków ma około 100m2 i stanowi dwa obszerne garaże ( w tym jeden z kanałem warsztatowym ),  jak też dwa mniejsze pomieszczenia gospodarcze. W sumie trzy obszerne garaże oraz ogromna przestrzeń wokół domu umożliwia zaparkowanie wielu samochodów.
Media doprowadzone do budynku; gaz ( alternatywnie jest również piec węglowy), wodociąg, prąd/siła, szambo. Kanalizacja aktualnie w fazie projektu i realizacji.
Całość położona jest na działce o powierzchni 1655m2 z wyłożonymi kostką podjazdami. Teren zadbany i zagospodarowany nasadzeniami.

Poziom 0-piwnica;
pod całością zagospodarowana piwnica, podłogi wyłożone gresem.
-garaż na 2 samochody ( dużo miejsca na inne rzeczy)
-kotłownia , pralnia 
Całość 5 pomieszczeń.

Parter;
-salon-35m2-drewno
-1 pokój -15m plus garderoba 3,6m2- podłogi drewno
-kuchnia-17,8m2- gres
-łazienka-wanna 7m2, wc oddzielne -1,5m2- gres
-tarsas około 20 m z wyjściem z salonu-gres
-hol- 13m2-gres
-wiatrołap 2,8m2- gres
-klatka schodowa

Piętro;
-4 duże pokoje( 20,4m, 17m, 15,6m, 9m)
-kuchnia 15,1m2 -terakota
-garderoba 4,2m2-gres
-łazienka-kabina-terakota-8m2
-wc oddzielne -1,5m2-terakota
-przedpokój-13,9m2-gres
-klatka schodowa 8m2- gres

Dom był budowany dla 2 rodzin, obecnie gotowy do wprowadzenia, nie wymaga żadnych nakładów finansowych. Nieruchomość szczególnie polecana na siedzibę dla firm, zwłaszcza iż istnieje możliwość dokupienia działki graniczącej  o powierzchni 4245m2 (1,5mln). Łącznie cały teren to około 6000m2.
Przemysłowy charakter okolicy, łączna powierzchnia obu nieruchomości jak też obu znajdujących się na niej budynków, bliskość kilku tras szybkiego ruchu, bliskość Warszawy sprawiają, że nieruchomość wykazuje ogromną plastykę i potencjał.

MPZP usługowo- przemysłowy z oznaczeniem 19 U/P., 80% zabudowy terenu.
Konotopa położona jest zaledwie kilka kilometrów od granic Warszawy pomiędzy Ożarowem Mazowieckim i Piastowem , niespełna 3 km do węzła A-2 Pruszków i 4 km do wjazdu na S-8 i S-2 węzeł Mory.
Cena do negocjacji!!!

Szczerze polecam tą wyjątkową nieruchomość i zapraszam do kontaktu 🙂