662 775 008
ul. Nałęczowska 64/6, 02-922 Warszawa
kontakt@amitamieszkania.pl

Klubu fitness – czynsz za 277m – 6500brutto

Warszawa Żoliborz, ul. Władysława Broniewskiego

Opis

Mam do odsprzedania wyposażony butikowy klub fitness o powierzchni 277m w tym maksymalna powierzchnia przeznaczona do prowadzenia treningów to 214m, powierzchnia ta podzielona jest teraz na trzy sale ale bardzo łatwo można to zmienić w jedną dużą salę.  Klub gotowy do prowadzenia treningów grupowych i personalnych.
 Klub korzysta z dodatkowej nie płatnej powierzchni klatki schodowej nie przechodniej jako magazynu na artykuły spożywcze, gospodarcze i jako biuro.

 Istniej możliwość przejęcia działającego klubu z klientami pod marką sieci polskich butikowych klubów fitness, lub otworzenie swojej marki.
 Lokal ma bardzo korzystny czynsz w wysokości 6500 brutto z opłatami licznikowymi i eksploatacyjnymi.
 W budynku znajduje się parking podziemny dostępny dla klientów klubu do 2h bezpłatnie.
 Przez budynek w ciągu dnia przechodzi bardzo dużo potencjalnych klientów ze względu na duży sklep spożywczy a w najbliższych miesiącach otwarty zostanie na pietrze klubu duży sieciowy sklep znanej marki, który przyciągnie jeszcze więcej potencjalnych klientów i ruch.

 Miejsce jest bardzo dobrze skomunikowane, linie tramwajowe oraz autobusowe maja przystanki przed budynkiem w którym mieści się lokal a ponadto sąsiaduje ze skrzyżowaniem dwóch dużych ulic.

 Lokal został wyremontowany oraz przystosowany do prowadzenia działalności fitness’owej, szatnie i łazienki są w pełni funkcjonalne i bardzo estetyczne. Okna klubu wychodzą na piękne, stare drzewa.
Lokal wyposażony jest w system klimatyzacyjny, który zasilony jest wodą lodową z instalacji obsługującej cały budynek. Nie generuje dodatkowych kosztów (poza prądem co ujęte jest w kwocie 6500) Przy sprzedaży chcemy przekazać całą infrastrukturę oraz wyposażenie i sprzęt a najem przepisać cesją co umożliwia nam umowa z właścicielem lokalu.

Cena wywoławcza to 150 000 netto.

Zapraszam do kontaktu i obejrzenia klubu.