662 775 008
ul. Nałęczowska 64/6, 02-922 Warszawa
kontakt@amitamieszkania.pl

Lokal użytkowy z bezpośrednim wejściem od ulicy

Warszawa Ochota, ul. Opaczewska

Opis

Narożny lokal użytkowy z bezpośrednim wejściem do środka od strony szczytowej budynku. Nieruchomość jest pełną własnością z KW.

Lokal użytkowy na wysokim parterze w ciągu usługowo-handlowym innych lokali użytkowych o statusie prawnym „lokal niemieszkalny”.

Lokal jest w dobrym stanie – po remoncie w 2018 roku.

W skład lokalu wchodzą cztery pomieszczenia: dwa pokoje (jeden może pełnić na przykład rolę recepcji) + zaplecze ok. 3-4 m2 + WC.

Cena lokalu w ogłoszeniu 430.000,00 zł jest ceną netto. Przy sprzedaże lokalu Sprzedający wystawia fakturę VAT (cena netto + 23% VAT= cena brutto). W tym przypadku przy zakupie nie ma podatku PPC (podatek od czynności od czynności cywilnoprawnych).

Lokalizacja:
Adres: ul. Opaczewska 43. Lokal mieści się pomiędzy Starą Ochotą, a Ochotą Szczęśliwice, w odległości 500 m od CH Blue City.

Przeznaczenie:
Nieruchomość może się nadawać na usługi kosmetyczne, fryzjerskie, medyczne, na biuro rachunkowo-księgowe, projektowe, kancelarię prawną etc, etc..

Na życzenie zainteresowanych przesyłam na adres e-mail zdjęcia lokalu w stanie zaadoptowanym pod swoją działalność przez obecnego najemcę, umową najmu z którym kończy się z końcem listopada 2021 r.
Polecam i zapraszam do kontaktu.