662 775 008
ul. Nałęczowska 64/6, 02-922 Warszawa
kontakt@amitamieszkania.pl

Sprzedam lokal użytkowy w Pasażu Ursynowskim.

Warszawa Ursynów, al. Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Opis

Sprzedam lokal użytkowy w Pasażu Ursynowskim, zlokalizowany 200m od wejścia do stacji metra Stokłosy.

Pasaż Ursynowski to główne miejsce usługowo-handlowo-rekreacyjne na Ursynowie. W ciągu tygodnia natężenie ruchu pieszego generuje bliskość metra oraz liczne punkty usługowe odwiedzane przez przechodniów, natomiast w weekendy najczęściej odwiedzane są liczne bary, restauracje i kawiarnie znajdujące się na Pasażu. Najbardziej charakterystycznym punktem jest Kościół Wniebowstąpienia Pańskiego oraz znajdujący się na jego przedpolu Park Jana Pawła II z fontannami. Całość sprawia, że lokal jest zauważalny przez dużą liczbę przechodniów w ciągu całego tygodnia.

Przed lokalem znajduje się parking dla klientów. Duże witryny i możliwość zamieszczenia baneru na elewacji pozwala na rozpoznawalność i widoczność dla klientów.

Lokal o powierzchni 141m2 został podzielony ściankami działowymi z karton-gipsu na główną salę handlową – około 100m2 i zaplecze, 3 pomieszczenia z WC – około 40m2, dlatego można zaadoptować się do wydzielonych pomieszczeń lub zdemontować je i podzielić przestrzeń wg. własnych potrzeb.

W cenie lokalu jest jedno miejsce garażowe w parkingu podziemnym.
Czynsz administracyjny – 1000zł.

Lokal świetnie sprawdzi się jako inwestycja kapitału. Możliwy zakup z najemcą, stopa zwrotu powyżej 6.5%.

Zapraszam do obejrzenia!