662 775 008
ul. Nałęczowska 64/6, 02-922 Warszawa
kontakt@amitamieszkania.pl

Twoja firma na Bemowie-nikeruchomość z potencjałem

Warszawa Bemowo, ul. Nowej Huty

Opis

Tradycja otwarta na nowoczesność
Prowadzenie biznesu wymaga od nas pewnych inwestycji, narzędzi czy partnerów.
Nie inaczej jest w przypadku miejsc czy lokalizacji, które wybieramy na siedziby naszych interesów.
Jeśli szukasz obiektu, który świetnie wpisuje się we współczesne trendy konsumenckie i biznesowe, to jesteś we właściwym miejscu! Odkryj zalety budynku na Nowej Huty 8 na warszawskim Bemowie, które pomogą Ci w prowadzeniu działalności.
Centrum dalekich zasięgów
Solidny 2-piętrowy budynek, który przetrwał niejedne zawirowania historii, przez wiele lat gościł różnego rodzaju firmy, biura i magazyny. Ten niepozorny obiekt na działce o powierzchni 286 m², z początku może wydawać się niedostosowany do współczesnych czasów… Jednak nic bardziej mylnego!
2 ustawne piętra, magazyn, piwnica, poddasze to aż 285 m² powierzchni, która może stać się Twoim centrum dalekich zasięgów! Jest to bowiem świetne miejsce do prowadzenia m.in. takich działalności, jak:
• Punkt dystrybucji towarów
Bliskie położenie trasy ekspresowej S8 sprawia, że możesz tu stworzyć punkt dystrybucji towarów, który obejmie swoim zasięgiem w zasadzie całą Polskę!
Solidna konstrukcja, grube mury, magazyn o powierzchni 60 m², winda towarowa, rampa przeładunkowa oraz możliwość podjechania do niej samochodem dostawczym umożliwia sprawną koordynację towarów. W dobie rosnącej liczby zakupów przez Internet i wysyłek kurierskich to wręcz wymarzone rozwiązania.
W razie potrzeby na miejsce przechowywanie paczek możesz zaadaptować również jedno lub oba piętra oraz poddasze.
Na parterze z kolei znajduje się przestrzeń, którą możesz wykorzystać jako pokoik dla ochrony monitorującej bezpieczeństwo towaru i/ lub recepcję, gdzie można załatwić niezbędne formalności.
• Sklep internetowy
Punkt dystrybucji to też dobre wyjście do prowadzenia sklepu internetowego, np. ze sprzętem elektronicznym, AGD, telefonami komórkowymi, częściami do samochodów itp.
W czasach rozwijającej się coraz bardziej sprzedaży przez Internet sklep wirtualny to strzał w dziesiątkę! I w tym przypadku doskonale sprawdzi się obiekt na Nowej Huty 8.
Oprócz miejsc do magazynowania towarów, znajdziesz w nim także przestrzeń np. na gablotki, w których będą prezentowane pojedyncze produkty, a na drugim piętrze pokoiki do pracy biurowej, gdzie można prowadzić księgowość oraz obsługiwać klientów.
Bliskość przystanków autobusowych, a także bardzo łatwy dojazd od ul. Połczyńskiej może zachęcać potencjalnych kupujących do przyjazdu i osobistego obejrzenia produktów lub ich odbioru.
• Agencja reklamowa / social media
Mówiąc o zasięgach, nie można nie wspomnieć o zasięgach internetowych! To pole do popisu dla agencji reklamowej lub social media.
Z łatwością urządzisz tu estetyczne, nowoczesne, minimalistyczne biuro, które spełni potrzeby Twoich pracowników oraz cele biznesowe. W budynku były wykonywane niezbędne remonty, a elewacja frontowa została otynkowana.
Pierwsze piętro to doskonała przestrzeń do organizacji open space’u, w którym aż będzie buchać od kreatywnych pomysłów.
Drugie piętro to z kolei miejsce na pokoiki najważniejszych osób w biurze, czyli księgowej 😉 i dyrektora oraz salki do spotkań z gośćmi.
Piwnicę w tym przypadku można wykorzystać jako mini studio fotograficzne podzielone ze strefą relaksu.
Pracownicy docenią także niewielki aneks kuchenny (są media) oraz ogródek, który będzie sprzyjał integracji i dalszemu rozwojowi pomysłów.
Na podwórku bez problemu zaparkują 2 auta, a kolejne 2 przed bramą.
Ponadto dostępne są miejsca do parkowania wzdłuż ulicy.

Widzisz zatem, jak duży potencjał się w nim kryje. A Ty co w nim dostrzeżesz?
Lokalizacja:
• Przystanki autobusowe: 2-3 min (140-280 m)
Liczne linie autobusowe zapewniają połączenie z takimi dzielnicami, jak: Wola, Ursus, Bielany, Centrum.
• Bliskość ul. Połczyńskiej (mniej niż 1 min) gwarantuje szybki dojazd zarówno do centrum miasta, jak i do trasy ekspresowej S8 – a tą do największych miast w kraju.
• Sklep spożywczy Żabka: 5 min (350 m)
• Stacja benzynowa Amic: 3 min (290 m spacerem lub 1,4 km samochodem)
• Selgros Cash & Carry: 12 min (1 km spacerem) lub 5 min (2,3 km samochodem)
• Jysk/Bricomann/Media Expert: 19 min (1,6 km spacerem) lub 7 min (3,2 km samochodem)
Warto wiedzieć:
• W okolicach skrzyżowania ulic Połczyńskiej i Sochaczewskiej (1,2 km) powstanie stacja metra M2 Karolin (2022/2023 r.).
Przy stacji planowane są przystanki dla autobusów podmiejskich i dalekobieżnych, 4-poziomowy parking P+R z ok. 950 miejscami postojowymi oraz ok. 270 miejscami dla rowerów, a także ładowarkami aut elektrycznych.
• Ul. Połczyńska to zagłębie warsztatów, serwisów, sklepów i salonów samochodowych – działasz w branży automotive? Być może to Twoi nowi partnerzy i szansa na dalszy rozwój biznesu!

Wideo