662 775 008
ul. Nałęczowska 64/6, 02-922 Warszawa
kontakt@amitamieszkania.pl

1 pok., 200 m do Metro Dworzec Wileński

Warszawa Praga-Północ, ul. Targowa

Opis

Poszukujesz kawalerki z potencjałem? W kameralnym budynku otoczonym zielenią, a jednocześnie blisko Metra i w pełni rozwiniętej infrastruktury? Ta propozycja w sercu Pragi-Północ może spełnić Twoje oczekiwania.
MIESZKANIE
Mieszkanie usytuowane na wysokim parterze to powierzchnia 21.9 m². Składa się z:
-pokoju (13.6 m²)
-kuchni (1.48 m²)
-przedpokoju (3.3 m²)
-łazienki (3.5 m²)
W chwili obecnej mała kuchnia oddzielona jest od pokoju ścianami, natomiast bez problemu można je usunąć i przenieść kuchnię do salonu, a dzięki temu zyskać jeden duży pokój z aneksem kuchennym. W pokoju znajdziemy duże okna, które wychodzą na północny zachód, co sprawia, że mieszkanie jest dobrze doświetlone. Znalazło się tu miejsce na część wypoczynkową- łóżko oraz szafę na ubrania. Po drugiej stonie pokoju- aktualnie gabinet do pracy, który pomieścił duże biurko, szafkę oraz stół. Tuż obok mała kuchnia, która pomieściła najpotrzebniejsze sprzęty oraz meble. Kolejno przedpokój, który został wyposażony w dwie szafy. Ostatnie pomieszczenie- komfortowa łazienka, w której znajdziemy kabinę prysznicową, pralkę oraz umywalkę.
BUDYNEK I OKOLICA
Kameralny niski budynek z 1962 roku składa się z 3 pięter. W otoczeniu zieleni i sąsiadujących niskich budynków zlokalizowany jest na tyle daleko by nie słyszeć tramwajów i intensywnie żyjącej ulicy Targowej, ale na tyle blisko by w 1 minutę się na niej znaleźć. W okolicy znajdziemy wszystko co potrzeba. Liczne restauracje, lokalne bazarki, sklepy, CH Galeria Wileńska, punkty usługowe. A dla chwili oddechu tuż obok zielony Park Praski (400 m od budynku). Dla rozrywki w bliskiej odległości Centrum Praskie Koneser, Muzea, czy Sala Koncertowa.
KOMUNIKACJA
Ta część Pragi-Północ jest znakomicie skomunikowana z resztą Warszawy. W 2 minuty pieszo dojdziemy do Metro Dworzec Wileński. Znajdziemy tu również liczne przystanki autobusowe i tramwajowe.
Do centrum tramwajem dojedziemy w 17 minut, natomiast korzystając z metra dojazd zajmie kilka minut.
Czas dojazdu do centrum samochodem to ok. 9 minut.

Mieszkanie to Pełna Własność z Księgą Wieczystą.
Wraz z mieszkaniem zakupujesz również piwnicę (1.5 m²).

Zapraszam serdecznie do zakupu.