662 775 008
ul. Nałęczowska 64/6, 02-922 Warszawa
kontakt@amitamieszkania.pl

Warszawa Praga-Północ, ul. Stefana Okrzei

Opis

: Krótko:
Praga/ Port Praski/ 3 pokoje/ dwustronne/ miejsce postojowe w garażu podziemnym.

:: Dla kogo?
Idealne dla rodziny 2+1 lub pod wynajem.
Dla osób ceniących wygodne życie, indywidualizm, charakter , ale potrzebują dobrej infrastruktury miejskiej oraz świetnego transportu.

:: Atuty?

Rezydencja Symfonia.
Budynek wybudowany w 2001 przez Juvenes według projektu Jacka Kopczewskiego, Krzysztofa Tyszkiewicza, Krzysztofa Matwiejuka przy współpracy: Pauliny Antychowicz, Danuty Barańskiej i Kazimierza Szczepańskiego. Wyjątkowość budynku podkreślona przez integrację pozostałości przedwojennego młyna parowego.
Nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie o artystycznym charakterze mieszkanie. W przedpokoju szafa w zabudowie, kuchnia w pełni umeblowana z wbudowanymi sprzętami ( zmywarka, płyta indukcyjna, wyciąg). Przestronny jasny salon ze strefą jadalnianą i wypoczynkową . Sypialnia główna z dużym łóżkiem z materacem . Trzeci pokój , mniejszy moze być gabinetem lub pokojem dziecięcym.
Duża, przestronna łazienka z wanną. Dla wygody gości i domowników dodatkowa toaleta.

:: Czy to jest to, czego szukasz?
Jeśli szukasz miejsca do życia w nowoczesnym budynku , ale w dzielnicy, która ma swój charakter…..
Jesteś śpiochem a pracujesz w centrum i miasta musisz szybko dojechać metrem…..
Lubisz wyjść do ciekawych restauracji , robić zakupy w jedynych w swoim rodzaju sklepach, uwielbiasz spacery nad Wisłą, bądź do ZOO….
Lubisz spędzać czas na balkonie i cieszyć się pięknym widokiem…
To zdecydowanie jest to miejsce dla Ciebie.

:: Transport
Świetny. Metro i kolejka Stadion Narodowy w odległości 10 minut , tramwaje i autobusy 5 minut , spacerem można się też wybrać do ZOO lub na Stare Miasto.

:: Co w okolicy?
Stadion Narodowy, Kino i Teatr Praha, Teatr Bajka, ZOO, najbliższe duże centrum handlowe to Warszawa Wileńska. Ponadto w pobliżu jest duży Lidl.
Dla miłośników jedzenia wokół jest mnóstwo mniejszych i większych miejsc z kuchniami całego świata, a na ul. Ząbkowskiej oprócz restauracji odbywają się często street festiwale.

Z przyjemnością odpowiemy na pytania lub zaprezentujemy Ci mieszkanie. Zadzwoń

Prezentacje w dniach 10.09., 17.09 w godzinach 15.00 do 19.00.