662 775 008
ul. Nałęczowska 64/6, 02-922 Warszawa
kontakt@amitamieszkania.pl

Warszawa , ul. Szkoły Orląt

Opis

Mieszkanie położone jest na szóstym (ostatnim) piętrze bloku z windą. W odległości zalewie kilku minut pieszo od CH Promenada.
Pokój dzienny z wyjściem na dość duży balkon (około 6 mkw), kuchnia z oknem, częściowo połączona z salonem ( można ją zupełnie wydzielić), osobna sypialnia, przedpokój z miejscem na dużą szafę oraz łazienka z toaletą.

Ponadstandardowa wysokość pomieszczeń (3m), skosy i dodatkowe okna dachowe sprawiają, że jest bardzo przestronne i doskonale doświetlone. Ciekawy układ pomieszczeń z dużymi możliwościami zmiany aranżacji.

Z okien rozpościera się panoramiczny widok – brak sąsiadów.
Do mieszkania przynależy dodatkowe pomieszczenie „schowek” o powierzchni około 2 mkw, położony na tym samym piętrze oraz miejsce postojowe w garaży podziemnym (dodatkowo płatne 20 000 zł). 

Mieszkanie wymaga częściowego remontu. Na podłodze klepka do renowacji, ściany wymagające malowania.

Budynek jest bardzo zadbany. Czynsz administracyjny wynosi obecnie około 550 zł/miesiąc. Lokal stanowi odrębną nieruchomość, możliwy jest zakup na kredyt.

NAJBLIŻSZE OTOCZENIE
Blok znajduje się na osiedlu z bardzo bogatą infrastrukturą. Na parterze budynku lokale usługowe (wśród nich poczta, studio fotograficzne). Na terenie osiedla znajduje się również paczkomat. Po drugiej stronie ulicy i w sąsiedztwie znajdziemy m.in.: sklep spożywczy ŻABKA, piekarnię i cukiernię GRZYBKI, pizzerię DOMINO’S, restauracje Masami SUSHI oraz 7 Street Bar& Grill, fryzjera, salon kosmetyczny, kwiaciarnię, centrum medyczne Vita Med. W najbliższej odległości do kilku minut pieszo znajdziemy również publiczne przedszkole i żłobek, szkołę podstawową, przychodnię zdrowia, aptekę i pralnie chemiczną.Niespełna 2 km ( 20 minut pieszo) Park nad Balatonem z wieloma atrakcjami zarówno dla dzieci jak również dla dorosłych (jezioro, place zabaw, liczne ścieżki spacerowe i do biegania).

LOKALIZACJA
8 km (20 minut autem) lub około 30 minut komunikacją miejską do Centrum Warszawy.1 km od wjazdu na Trasę Siekierkowską – komfortowy wyjazd z Warszawy w wielu kierunkach.