662 775 008
ul. Nałęczowska 64/6, 02-922 Warszawa
kontakt@amitamieszkania.pl

Warszawa Wilanów, ul. Adama Branickiego

Opis

Nowoczesne, dwustronne trzypokojowe mieszkanie z dwoma ogródkami na warszawskim Miasteczku Wilanów położone na parterze czteropiętrowego budynku z windą z 2017 roku przy ul. Adama Branickiego 21A

SZCZEGÓŁY:
Mieszkanie o łącznej powierzchni 60,81 m2 składa się z następujących pomieszczeń:
– salon z aneksem kuchennym 26,97m2
– sypialnia 12,08m2
– pokój dziecięcy 8,77m2
– łazienka 5,35m2
– korytarz 7,64m2
Dodatkowo:
– taras z ogródkiem od str. Południowej 25,87m2
– ogródek od str. Północnej 20,97m2

Nowoczesny, ogrodzony budynek z monitoringiem, ochroną i placem zabaw. Na parterze wózkownia/rowerownia.

Mieszkanie własnościowe z księgą wieczystą, możliwość zakupu na kredyt. W pełni wyposażone i umeblowane, gotowe do zamieszkania. Okna skierowane na południe oraz północ , drzwi antywłamaniowe. Wysokość mieszkania wynosi 270cm. W sypialni i holu duże szafy. Czynsz wynosi ok. 900zł. Ogród w sezonie bujna roślinność odgradza zapewnia prywatność i komfortowy wypoczynek.

LOKALIZACJA:
Dzielnicę wyróżnia pełna infrastruktura usługowa, dobra komunikacja z innymi częściami miasta, liczne kawiarnie i restauracje oraz bogata oferta edukacyjna. Piękne okolice, duża przestrzeń, miasto i ogród zarazem – to wszystko tworzy klimat Wilanowa. Każdy z mieszkańców znajdzie coś dla siebie. Na Wilanowie można zwiedzać zabytki, wybrać się na wycieczkę rowerową, wędkować, spacerować nad Wisłą czy spędzać czas z dzieckiem na placu zabaw.

KOMUNIKACJA:
Do Miasteczka Wilanów dojeżdżają liczne linie autobusowe, łatwo można dotrzeć do metra, a w planach jest także linia tramwajowa łącząca Wilanów z Wolą i Dworcem Zachodnim. Ponadto w bezpośrednim sąsiedztwie przebiegają główne arterie jak Aleja Wilanowska, czy Dolinka Służewiecka. Dodatkową wygodą jest bliskość południowej obwodnicy Warszawy, która umożliwia szybki wyjazd z miasta.