662 775 008
ul. Nałęczowska 64/6, 02-922 Warszawa
kontakt@amitamieszkania.pl

Warszawa Praga-Południe, ul. Augustyna Kordeckiego

Opis

Jeśli poszukujesz funkcjonalnego i dużego mieszkania (70 m2) dla rodziny to trafiłaś/eś idealnie, bo mam na sprzedaż trzy pokoje z garażem podziemnym na małym i kameralny osiedlu przy ulicy Kordeckiego.

OPIS OSIEDLA:
Osiedle wybudowane w 1993 r. składa się z jednego kameralnego kompleksu w niskiej zabudowie – bo tylko 3 piętrowej. W dolnej części znajdują się lokale usługowe i sklepy. Bezpieczeństwo zapewnia w pełni ogrodzony teren z furtkami i domofonem.

OPIS MIESZKANIA:
Mieszkanie składa się z:
– salonu 19,77m2
– dwóch sypialni: 12,96m2 oraz 10,92m2
– osobnej kuchni 8,97m2
– łazienki 4,29m2
– dodatkowego WC 2,11m2
– przedpokoju 11,68m2
– oraz balkonu

Mieszkanie posiada ekspozycję dwustronną (wschód i zachód), natomiast po stronie zachodniej ulgę w upalne dni przynoszą korony drzew, które ograniczają wpadanie promieni słonecznych. Aktualny układ to dwie mniejsze sypialnie, przy czym jedna z nich może pełnić funkcję gabinetu do pracy. Nie ma przeciwskazań aby w kuchni zaaranżować trzeci pokój, a do salonu dołożyć aneks kuchenny. Wszystko zależy od Twojej kreatywności. Lokal posiada własne ekonomiczne i bezpieczne ogrzewanie gazowe – nowoczesny piec z zamkniętą komorą spalania firmy Immergas – nie ma możliwości wydostania się spalin na zewnątrz.
LOKALIZACJA I KOMUNIKACJA
Mieszkanie znajduję się w centrum Grochowa, co zapewnia nam pełny dostęp do szerokiej infrastruktury, zarówno do terenów zielonych (Park Polińskiego, Park Leśnika) jak i do części handlowo – usługowej. W bezpośrednim sąsiedztwa znajduje się Lidl (2 min), przystanek tramwajowy (2 min), Galeria Rondo Wiatraczna (2 przystanki tramwajowe) i kilkanaście punktów gastronomicznych. Do centrum Warszawy dojedziemy w 15 min.

Do mieszkania przynależy duża około 13m2 piwnica oraz duże miejsce w garażu podziemnym dodatkowo płatne 30.000 zł

Zapraszam na prezentacje!