662 775 008
ul. Nałęczowska 64/6, 02-922 Warszawa
kontakt@amitamieszkania.pl

Warszawa Białołęka, ul. Porajów

Opis

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania, zlokalizowanego na warszawskiej Białołęce przy ul. Porajów. Lokal usytuowany jest na 2 piętrze 10 piętrowego budynku z windą, wybudowanego w 1984 r.

Mieszkanie ma powierzchnie 45,70 m2, a w jej skład wchodzą: oddzielna kuchnia – wyposażona w meble w zabudowie, lodówkę, kuchenkę gazową z piekarnikiem, pokój dzienny z którego wyjdziemy na balkon o ekspozycji południowej, sypialnia oraz łazienka. W okolicy nie ma problemu z parkowaniem, przed budynkiem znajduje się wiele ogólnodostępnych miejsc parkingowych.

Lokalizacja jest dogodna pod względem komunikacji. W pobliżu przystanek autobusowy. Kilkaset metrów do przystanku tramwajowego na Moście Północnym. W okolicy również Galeria Północna, Urząd Skarbowy, bazarek, przedszkole, szkoła a także wiele zielonych terenów rekreacyjnych .
Mieszkanie jest spółdzielczo-własnościowe i ma nieuregulowany stan prawny gruntu -konieczny zakup za gotówkę. Doskonale sprawdzi się jako inwestycja pod wynajem. Dostępne od zaraz!
Do mieszkania przynależy piwnica ok. 3,5 m2 – w cenie.

Zapraszam na prezentację!