662 775 008
ul. Nałęczowska 64/6, 02-922 Warszawa
kontakt@amitamieszkania.pl

Warszawa , ul. Skoroszewska

Opis

Zapraszam Państwa do obejrzenia 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 56 m² przy ulicy Skoroszewskiej na Ursusie.

# gotowe do wprowadzenia
# idealne dla pary
# 60 m² ogródek
# dostępne od zaraz
# zamknięte i strzeżone osiedle
# bliskość terenów rekreacyjnych (Fort Włochy, OSIR Ursus, Park Czechowicki, Park Achera)

Umeblowane, gotowe do wprowadzenia i dostępne od zaraz mieszkanie stanowi bardzo ciekawą propozycję dla pary poszukującej miejsca do życia. Mieszkanie jest spokojne i ciche w związku z jego położeniem względem ulicy, windy czy części rekreacyjnych.

Nieruchomość znajduje się na wysokim parterze 6 piętrowego budynku, na małym, zielonym i monitorowanym osiedlu z ochroną. W punkcie centralnym osiedla jest patio z placem zabaw dla najmłodszych, boisko do gry w piłkę oraz stół do tenisa stołowego.

Apartament składa się z :

– salonu o powierzchni 22 m² z wyjściem na balkon i ogródek

– sypialni 12 m²

– oddzielnej kuchni 9 m²

– łazienki z wanną o powierzchni 5 m²

– hallu o powierzchni 9 m² z dwiema szafami

Mieszkanie jest rozkładowe, wychodzące na 2 strony świata (północ i zachód). Wysokość pomieszczeń to 2,7m. Na podłogach w pokojach położona jest drewniana podłoga, a w przedpokoju i kuchni terakota. W sypialni znajduje się wygodne łóżko dla dwóch osób i duża szafa. W salonie narożna kanapa, komoda, 2 przeszklone regały i stół z krzesłami. W przedpokoju są 2 pojemne szafy. Łazienka jest wyposażona w wannę, szafkę z umywalką i pralkę . Kuchnia urządzona w szafki, kuchenkę gazową, piekarnik, okap, lodówkę oraz stolik barowy z 2 krzesłami.

Dostępne jest także 1 miejsce postojowe naziemne, dodatkowo płatne – 27 000 zł (zakup obligatoryjny).

Stan prawny:

– odrębna własność lokalu z KW

Opłaty:

– czynsz 600 zł

LOKALIZACJA

Ursus jest jedną z najmniejszych dzielnic Warszawy ale cieszy się bardzo dużą popularnością, szczególnie wśród młodych ludzi z dziećmi. Przyciąga on dużą ilością zieleni i łatwym dojazdem do głównych punktów biznesowych w Warszawie. Na Skoroszach znajdują się dwa parki (Achera i Czechowicki), obiekty rekreacyjne takie jak Hasanka przy ul. Wojciechowskiego, nowoczesne place zabaw (największy przy ul. Dzieci Warszawy 42) oraz pływalnia i park wodny przy ulicy Sosnkowskiego. Istotnym elementem infrastruktury są obiekty handlowe takie jak Centrum Skorosze oraz w niedalekiej odległości Outlet Factory. Na Skoroszach znajduje się również market budowlany Leroy Merlin.

Jeśli zależy Ci na wysokim komforcie i relatywnie niskich kosztach utrzymania to przyjdź i zobacz mieszkanie przy ulicy Skoroszewskiej 6. Naprawdę warto!