662 775 008
ul. Nałęczowska 64/6, 02-922 Warszawa
kontakt@amitamieszkania.pl

Warszawa Targówek Bródno, ul. Krasnobrodzka

Opis

DZIEŃ OTWARTY DO OGLĄDANIA 6.11.2021 W GODZINACH OD 13:00-15:00

BARDZO PROSZĘ O KONTAKT TELEFONICZNY W CELU UMÓWIENIA SIĘ NA PREZENTACJĘ!

Słoneczne i ciepłe mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Bródnie. Mieszkanie ma bardzo funkcjonalny rozkład z dużym potencjałem aranżacyjnym. Obecnie składa się z 2 pokoi i samodzielnej kuchni z oknem. Z racji tego, że kuchnia usytuaowana jest pomiędzy dużym pokojem a sypialnią, to można przenieść aneks kuchenny do salonu i dzięki temu uzyskać dodatkowy pokój dla dziecka lub do pracy z domu. Zdecydowanie jest to miejsce dla kogoś, kto lubi metamorfozy mieszkań, bo jest tu duże pole do popisu dla projktanta. Mieszkanko jest zadbane i dobrze utrzymane, jednak wymaga remontu i odświeżenia. Na ścianach są położone gładzie więc to duży plus. Niemniej jednak widać już ślady eksplatacji przez najemnców i zapewne każdy nowy właściciel chciałby w nim tchnąć własny pomysł na aranżację.

Mieszkanie jest bardzo ciepłe i doskonale nasłonecznione. Miłośnicy jasnych pomieszczeń będą zachwyceni!

Obecnie jest wynajmowane. Wypowiedzenie umowy najmu to okres jednego miesiąca. Istnieje możliwość również przejęcia mieszkania z najemcami.

Bardzo ciekawa i rokujaca dobrze dzielnica, która dzięki nowej stacji metra będzie naprawdę dobrze skomunikowana z centrum. Już teraz w pobliżu znajduje się pętla autobusowa, która umozliwia bezproblemowe dotarcie do centrum. W pobliżu znajdują się wszelkie udogodnienia infrastruktury miejskiej: pasaże handlowe, szkoły, przedszkola czy przychodnie.

STAN PRAWNY:

– Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu z KW

– Stan prawny gruntu uregulowany, właścieielem jest spółdzielnia

BARDZO PROSZĘ O KONTAKT TELEFONICZNY W CELU UMÓWIENIA SIĘ NA PREZENTACJĘ!