662 775 008
ul. Nałęczowska 64/6, 02-922 Warszawa
kontakt@amitamieszkania.pl

2. ELEGANCKI APARTAMENT W SĄSIEDZTWIE ŁAZIENEK KRÓ

Warszawa , ul. Jurija Gagarina

Opis

Odkryj pełen światła i przestrzeni 2-pokojowy apartament (64 m2) zlokalizowany w prestiżowej części Warszawy, w której najpiękniejsze ogrody stolicy będziesz mieć na wyciągnięcie ręki.
W sąsiedztwie Łazienek Królewskich i ul. Belwederskiej, w nowoczesnym apartamentowcu czeka na Ciebie eleganckie, słoneczne mieszkanie, w którym po jednej stronie na otwartej przestrzeni zaaranżowano nowoczesną kuchnię połączoną z przestronnym salonem oraz jadalnię z wyjściem na loggię (ok. 10 m2). Ta pełna naturalnego światła przestrzeń, urządzona w duchu minimalistycznej elegancji, to idealne miejsce na relaks po dniu pełnym pracy, na zabawy z dzieckiem czy weekendowe wizyty przyjaciół oraz rodziny. Z drugiej strony mieszkania znajduje się łazienka z prysznicem typu walk-in, urządzona w modnych kolorach ziemi oraz stylowa sypialnia (również z wyjściem na loggię), w której z przyjemnością odpoczniesz z ulubioną książką.
W otoczeniu zieleni czy blisko centrum miasta?
W wielu kwestiach życie składa się z ciągłych wyborów i do nich zazwyczaj należy lokalizacja własnego mieszkania. W otoczeniu zieleni czy w tętniącej życiem okolicy z szybkim dojazdem do centrum? W przypadku tego apartamentu wybierać nie musisz! Tu na wyciągnięcie ręki będziesz mieć najpiękniejszy w Warszawie park Łazienki Królewskie z wyjątkowymi ogrodami, a po drugiej stronie ul. Belwederskiej park Promenada i Morskie Oko z mnóstwem ścieżek do spacerowania/biegania. Czy taka bliskość zieleni oznacza długi dojazd do centrum miasta? Wręcz przeciwnie! Do ścisłego centrum Warszawy, a także do biznesowego centrum Mokotowa, można dotrzeć w zaledwie 15 min samochodem lub w ok. 20 min komunikacją miejską. Kolejnym atutem lokalizacji jest także bliskość głównych arterii komunikacyjnych: Wisłostrady, Trasy Siekierkowskiej i Łazienkowskiej oraz ul. Puławskiej. Teraz widzisz, że nie zawsze trzeba wybierać – czasem można mieć „wszystko”.
Dla singla? Dla pary? Dla młodej rodziny?
Prezentowany apartament to idealny wybór zarówno dla singla szukającego komfortowej przestrzeni, jak również dla pary, która pragnie stworzyć własne gniazdko. Dzięki możliwości wydzielenia dodatkowej, słonecznej sypialni (ok. 8 m2) w miejscu obecnej jadalni, mieszkanie może stać się również idealnym miejscem na ziemi dla młodej rodziny z dzieckiem. Bez względu na stan cywilny przyszłych mieszkańców, to także świetne miejsce dla miłośników aktywności fizycznej – w sąsiedztwie mieszkania znajduje się ścieżka rowerowa, która w jedną stronę prowadzi do Wilanowa/Powsina, a w drugą do centrum lub nad Wisłę, dając niezliczone możliwości weekendowych tras wycieczkowych.
Postawmy kropkę nad i
Apartamentowiec (2013 r.), w którym zlokalizowane jest mieszkanie, posiada własny dziedziniec z placem zabaw oraz rowerownią. Na parterze budynku mieszczą się lokale usługowe, w tym sklep Żabka oraz włoskie bistro, a w najbliższej okolicy znajduje się kilka sklepów spożywczych (m.in. Lewiatan, Top Market), a także klub fitness, salon urody, apteki, kwiaciarnia, piekarnia czy pizzeria.

Tereny zielone i rekreacyjne
Łazienki Królewskie – 260 m (3 min spacerem)
Park Morskie Oko – 650 m (8 min spacerem)
Park Promenada – 800 km (10 min spacerem)
Sklepy:
Żabka – w tym samym budynku
Lewiatan -170 m (2 min spacerem)
Top Market – 350 m (5 min spacerem)
Ważne punkty:
Ścisłe centrum Warszawy – 5 km (14 min samochodem; 20 min komunikacją miejską)
Biznesowe centrum Mokotowa – 5,5 km (15 min samochodem; 25 min komunikacją miejską)

Wideo