662 775 008
ul. Nałęczowska 64/6, 02-922 Warszawa
kontakt@amitamieszkania.pl

2 pokoje, 38 m2, Metro Ratusz, Al. Solidarności 92

Warszawa Wola Nowolipki, al. Aleja Solidarności

Opis

2 pokoje, 38 m2 + loggia 5 m2, piwnica 3 m2, winda x2, widok na zieleń, w pobliżu pełna infrastruktura miejska, możliwość aranżacji przestrzeni, świetny punkt komunikacyjny, 2 przystanki do Metro Ratusz Arsenał.

Zapraszamy do przeczytania i obejrzenia przygotowanych przez nas materiałów multimedialnych z poziomu Państwa komputera, przed umówieniem terminu wizyty.

Przedstawiamy Państwu jasne, ustawne 38-metrowe mieszkanie, zlokalizowane przy Al. Solidarności 92, na warszawskiej Woli. Budynek położony jest wśród zieleni, w świetnym punkcie komunikacyjnym – przy skrzyżowaniu Al. Solidarności i ul. Żelaznej dwa przystanki (autobusy i tramwaje) od Metro Ratusz Arsenał.

Do mieszkania prowadzą 2 windy.

Mieszkanie składa się z pokoju dziennego (15 m2) z wyjściem na obszerną logię (5 m2), sypialni (9 m2), kuchni z prześwitem do salonu (5 m2), holu (6,5 m2), łazienki z wanną (2,7 m2) i piwnicy (3 m2).

Dzięki przestronnym oknom w salonie i sypialni (ekspozycja zachodnia) przestrzeń jest dobrze doświetlona naturalnym światłem.

W sypialni i holu znajdują się pojemne szafy. Na podłogach sypialni i salonu panele wysokiej jakości, w kuchni i łazience terakota.

Mieszkanie ma duży potencjał aranżacji przestrzeni. Obecnie wejście do sypialni jest z salonu, w pierwotnym układzie były to dwa w pełni niezależne pokoje. Można łatwo powrócić do stanu pierwotnego – dwóch niezależnych pokoi. Można również stworzyć salon z kuchnią w formie aneksu.

Mieszkanie położone jest na 6. piętrze (dwie windy), rozsądnie oddalone od sąsiednich zabudowań, dzięki czemu przyszli Właściciele nie muszą obawiać się utraty prywatności.

Mieszkanie czyste i zadbane, nie wymaga nakładów finansowych.

Budynkiem zarządza prężnie działająca Spółdzielnia, wszystkie prace konserwacyjne wykonywane są na bieżąco.

Stan prawny mieszkania – własność, Księga Wieczysta bez obciążeń. Grunty uregulowane – można wspomagać zakup kredytem.

W pobliżu liczne punkty handlowe, medyczne i usługowe, sklepy (lokalne, dyskonty, CH. Klif), banki, apteki, punkty gastronomiczne, poczta, szkoły oraz przedszkole i żłobki, klub sportowy, tereny zielone i inne obiekty umożliwiające aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu, ścieżki rowerowe.

Niezależnie od wybranego środka transportu podróż do Centrum zajmuje około 10 minut. Zmotoryzowanych ucieszy bliskość Trasy S8.

Załączony plan mieszkania ma charakter poglądowy.