662 775 008
ul. Nałęczowska 64/6, 02-922 Warszawa
kontakt@amitamieszkania.pl

3 pok., przytulne, Włochy-Rakowiec, tramwaje/SKM!

Warszawa Włochy, ul. Strubiczów

Opis

Czy chcesz mieszkać w przyjaznej okolicy, gdzie do parku dojdziesz spacerem w 5 minut?
Czy poszukujesz mieszania dla siebie lub na inwestycję, z odpowiednią infrastrukturą dookoła?
Czy zależy Ci na dobrym połączeniu, gdzie autobusy, tramwaje i SKM są tuż za rogiem?
Jeśli tak, to zapraszam na prezentację!

Z przyjemnością przedstawiam Państwu przytulne, 3-pokojowe mieszkanie na pograniczu Włoch i Ochoty, znajdujące się na wysokim parterze 4-piętrowego bloku. Mieszkanie o powierzchni 49,2m2 jest dobrze naświetlone, dzięki dużym oknom z ekspozycją na 3 strony świata (pd, wsch, zach).

Blok wybudowany w 1964 r. znajduje się w okolicy ul. 1-Sierpnia (na ul. Strubiczów). Na piętrze tylko dwa mieszkania. Przemili i bardzo pomocni sąsiedzi.

MIESZKANIE SKŁADA SIĘ Z:
• Salonu (16,5m2), z przejściem do kuchni (6,73m2)
• 2 Sypialni (10,8m2 i 6,20m2)
• Hallu
• Łazienki z prysznicem

DODATKOWE INFORMACJE:
Do mieszkania przynależy piwnica ok. 3m2, gdzie spokojnie zmieszczą się rowery. Stan prawny: pełna własność z księgą wieczystą, KW bez obciążeń, jeden właściciel, grunty uregulowane, możliwy zakup na kredyt.

W bloku wymieniane były piony wodno-kanalizacyjne, remontowana klatka. W mieszkaniu kilka lat temu wymieniane były okna, drzwi wewnętrzne i zewnętrzne (antywłamaniowe), panele na podłodze. Niski czynsz. Ogólnodostępne miejsca parkingowe wzdłuż ulicy przed blokiem. Na terenie osiedla szerokie alejki spacerowe i dużo zieleni. Blok w drugiej linii zabudowy od głównej ulicy, co zapewnia zielone otoczenie z jednoczesnym dobrym dojściem do środków komunikacji.

OKOLICA:
Przyjazna okolica, jednocześnie świetnie skomunikowana z centrum miasta! W pobliżu państwowe przedszkola oraz szkoły, sklepy (Aldi ok. 200m, Lidl ok. 350m, Auchan), bazarek Bakalarska, restauracje, apteka, poczta, plac zabaw, piekarnia, cukiernia, klub sportowy, kort tenisowy, kryty basen , boisko do koszykówki i piłki nożnej, kościół, apteka i centrum medyczne. Do najbliższego paczkomatu zaledwie 450m.

Przysłowiowy rzut beretem (ok. 400m) do parku M. Kotańskiego, w którym są miejsca wypoczynkowe dla dorosłych, place zabaw dla dzieci oraz ogrodzony wybieg dla psów. Park Szczęśliwicki w odległości ok. 1,2km, Pole Mokotowskie 3,2km.

IDEALNE POŁACZENIE z centrum miasta. Przystanek autobusowy i tramwajowy tuż za rogiem (ok. 160m), SKM/PKP Rakowiec (ok. 700m). Dojazd do centrum zajmuje ok 25 min. Dojazd do kilku uczelni w 15minut.

Mieszkanie bardzo przytulne, z ogromnym potencjałem, do tego zlokalizowane w fantastycznej okolicy! Zadzwoń i umów się na prezentację nieruchomości.