662 775 008
ul. Nałęczowska 64/6, 02-922 Warszawa
kontakt@amitamieszkania.pl

3 pokoje 60 m2, ul. Witolińska, winda, balkon 5 m2

Warszawa Praga-Południe Grochów, ul. Witolińska

Opis

3 pokoje 60 m2, Witolińska 8, winda, piwnica, balkon 5 m2, mieszkanie dwustronne, duże możliwości aranżacji układu pomieszczeń.

Przedstawiamy Państwu jasne, przestronne, rozkładowe – dwustronne, 60-metrowe mieszkanie, położone w dobrym punkcie komunikacyjnym na mapie Warszawy, przy ul. Witolińskiej 8.

Budynek powstał w 1979 roku, został poddany termomodernizacji, remontowi elewacji. W budynku 15 pięter, nowoczesna winda.

Mieszkanie znajduje się na 6. piętrze, składa się z salonu (18 m2), oddzielnej kuchni z oknem (6 m2), dwóch sypialni (ponad 11 i ponad 10 m2), łazienki (3 m2), holu (10 m2), wc (1,5 m2), balkonu (loggia 5 m2), piwnicy (2 m2).

Mieszkanie dwustronne, wschodnia ekspozycja okien salonu i jednej z sypialni, północna kuchni i drugiej sypialni. Dzięki położeniu na 6. piętrze i oddaleniu od sąsiednich budynków przyszli właściciele nie muszą obawiać się utraty prywatności. Ze wszystkich okien rozciąga się widok na otwartą przestrzeń i zieleń.

W pokojach i holu parkiet z wąskich listewek drewna, który z uwagi na jego grubość można cyklinować, w kuchni, łazience i wc podłogi ceramiczne. Wszystkie okna i drzwi balkonowe PCV.

Lokal czysty, zakres prac remontowych lub odświeżenia zależnie od planowanego przeznaczenia przez przyszłych Właścicieli.

Można pozostawić obecny układ lokalu (3 niezależne pokoje, oddzielna kuchnia).
Można przenieść kuchnię aneksem do salonu, tworząc dodatkową sypialnię.

Wszystkie media miejskie, podzielniki ciepła na grzejnikach CO.

Budynkiem zarządza prężnie działająca Spółdzielnia, wszystkie prace konserwacyjne wykonywane są na bieżąco.
Spółdzielnia jest w trakcie regulowania stanu prawnego gruntów. Do czasu zakończenia działań banki nie udzielą kredytowania nowemu Właścicielowi.

W pobliżu liczne punkty handlowe i usługowe, sklepy, banki, apteki, punkty gastronomiczne, poczta, szkoły oraz przedszkola i żłobki, tereny zielone.

Doskonała komunikacja miejska – autobusy i tramwaje na wyciągnięcie ręki. W pobliżu dużo miejsc parkingowych.

Zapraszam na prezentacje po uprzednim umówieniu odpowiedniego terminu.