662 775 008
ul. Nałęczowska 64/6, 02-922 Warszawa
kontakt@amitamieszkania.pl

3 POKOJE MIĘDZY UL. DOMANIEWSKĄ I TOREM SŁUŻEWIEC

Warszawa Mokotów, ul. Bartłomieja

Opis

Jasne i ciche 46-metrowe mieszkanie położone na zielonym osiedlu w sąsiedztwie Toru wyścigów konnych Służewiec, jedynie 20 min spacerem od ul. Domaniewskiej – idealne dla pary, rodziny z dzieckiem lub jako inwestycja.

Z ekspozycją okien na cztery strony świata, więc dobrze doświetlone przez cały dzień. Usytuowane na terenie ogrodzonym z domofonem, więc zapewniające poczucie bezpieczeństwa. W spokojnym miejscu z mnóstwem zieleni i przestrzeni między blokami, więc gwarantujące komfort mieszkańcom. Położone na tyle blisko ulicy Rzymowskiego, by w zaledwie 2 minuty dostać się na przystanek autobusowy i jednocześnie na tyle daleko, by nie dochodził do niego miejski gwar komunikacyjny. Właśnie takie jest to 3-pokojowe mieszkanie z oddzielną, widną kuchnią, łazienką i osobną toaletą, usytuowane na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku. Idealne nie tylko dla pary pracującej w okolicznych biurowcach czy dla rodziny z dzieckiem, szukającej zieleni i spokoju w środku miasta, ale także jako inwestycja, która nigdy nie będzie stała pusta w oczekiwaniu na najemców.

LOKALIZACYJNE 2 W 1
Z jednej strony Galeria Mokotów oraz ulica Domaniewska, Wołowska i Sasanki, do których można dotrzeć spacerem w zaledwie 15-20 minut, a także liczne sklepy, piekarnie, drogerie i restauracje. Z drugiej, blok położony na zadbanym, cichym i zielonym osiedlu w sąsiedztwie Toru wyścigów konnych i aż pięciu parków z licznymi placami zabaw, siłowniami plenerowymi i ścieżkami rowerowymi, m.in. Park Pawlukiewicza przechodzący w Park Dolinka Służewiecka, w których można zapomnieć, że tak naprawdę mieszka się w centrum stolicy. I kto powiedział, że nie można mieć wszystkiego? Że wszystko w życiu to kwestia wyboru? W przypadku lokalizacji tego mieszkania wybierać nie musisz. Możesz rozwijać swoją karierę w prężnie działającej firmie na ul. Domaniewskiej, bez konieczności marnowania czasu w korkach. Możesz żyć w środku miasta, ale nadal mieć tereny zielone w zasięgu wzroku. Możesz mieszkać w dobrze skomunikowanej okolicy, ale codziennie odpoczywać w cichym mieszkaniu. Te same zalety docenią ewentualni najemcy, których znajdziesz nie tylko wśród pracowników wspomnianego Mordoru, ale również wśród studentów pobliskiego Wydziału Zarządzania czy Lingwistyki Stosowanej Uniwersytetu Warszawskiego.

WARTO WIEDZIEĆ
Mieszkanie znajduje się w bloku, który przeszedł termomodernizację, a w chwili obecnej trwa wymiana niewielkich balkonów na komfortowe balkony pełnometrażowe. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska, a wokół bloku znajduje się wiele miejsc parkingowych nieobjętych strefą płatnego parkowania.

Tereny zielone:
Park Bartłomieja – 80 m (1 min spacerem)
Park nad stawem Służewieckim – 550 m (7 min spacerem)
Park im. inż. P. Pawlukiewicza – 1,4 km (18 min spacerem)
Park Romana Kozłowskiego – 1,5 km (19 min spacerem)
Park Dolinka Służewiecka – 1,6 km (20 min spacerem)

Najbliższe placówki oświatowe:
Przedszkole nr 274 – 400 m (5 min spacerem)
Przedszkole nr 317 „Smykolandia” – 750 m (9 min spacerem)
Szkoła Podstawowa nr 191 – 300 m (4 min spacerem)
Szkoła Podstawowa nr 20 – 750 m (9 min spacerem)

Ważne punkty:
Galeria Mokotów – 1,2 km (15 min spacerem)
Ul. Domaniewska – 1,7 km (21 min spacerem)
Przystanek autobusowy – 180 m (2 min spacerem)
Wydział Zarządzania UW – 550 m (7 min spacerem)
Wydział Lingwistyki Stosowanej – 600 m (8 min spacerem)
Lotnisko Okęcie – 3,1 km (7 min samochodem; 15 min komunikacją)

Wideo