662 775 008
ul. Nałęczowska 64/6, 02-922 Warszawa
kontakt@amitamieszkania.pl

3 pokoje w Koronie Pragi

Warszawa Praga-Południe, ul. Ostrobramska

Opis

Jeśli chciałbyś zamieszkać na nowoczesnym osiedlu „Korona Pragi” na Gocławiu to trafiłaś/trafiłeś idealnie!

OPIS MIESZKANIA:
Mieszkanie 60 m2 – które ma charakter rozkładowy – wchodzimy przez przestronny korytarz, w którym znajdzie się miejsce na pojemną szafę z butami i odzieżą wierzchnią. Po lewej stronie korytarza znajdziemy pierwszy pokój w kształcie kwadratu, który może pełnić funkcję pokoju dziecięcego lub gabinetu do pracy. Kolejny pokój to aktualnie duża i ustawna sypialnia. Po prawej stronie korytarza – łazienka z prysznicem. Idąc dalej, wejdziemy do kwadratowego salonu, który idealnie nadaje się na pokój dzienny. Nie ma również przeszkód technicznych, aby wydzielić tę przestrzeń na osobny pokój. Po drugiej stronie widny, pełni wyposażony aneks kuchenny. Do mieszkania przynależy również loggia z pięknym widokiem.

BUDYNEK:
Dobrze utrzymany budynek z 2018 roku dewelopera Develia spełni oczekiwania najbardziej wymagających. Dwie windy przewiozą nas każde piętro z którego możemy podziwiać praskie widoki. Teren osiedla w pełni ogrodzony, a dodatkowo do bezpieczeństwa przyczynia się monitoring pracujący 24h/dobę. Pod i przed budynkiem miejsca parkingowe.

KOMUNIKACJA I LOKALIZACJA:
Do przystanku autobusowego, oddalonego o 300 metrów dojdziemy spacerkiem w 4 min. Stamtąd podróż do centrum trwa ok. 25 min. W planach również pozostaje budowa III linii metra, która ma przebiegać w okolicach ul. Ostrobramskiej. Dookoła licznie punkty usługowo – handlowe m.in. CH Promenada, Lidl, McDonald’s, Żabka i wiele wiele więcej.

Jest możliwość dokupienia/wynajęcia miejsca postojowego.

Zapraszam na prezentację i do składania ofert.