662 775 008
ul. Nałęczowska 64/6, 02-922 Warszawa
kontakt@amitamieszkania.pl

3-pokojowe, atrakcyjne i kompaktowe mieszkanie

Warszawa Praga-Południe Gocław, ul. Ostrobramska

Opis

Oferuję Państwu bardzo kompaktowe i praktyczne 3-pokojowe mieszkanie, na 4 piętrze inwestycji – Osiedle Korona Pragi przy ul. Ostrobramskiej 73c, wybudowanej przez dewelopera Develia i oddanej do użytku w 2017 roku. Osiedle zlokalizowane jest w dzielnicy Praga Południe.

Aspekty formalne
Mieszkanie jest własnościowe, bez kredytu hipotecznego, z założoną Księgą Wieczystą. Grunty pod nieruchomością są uregulowane, we własności. Koszt miesięcznego czynszu administracyjnego z zaliczkami wynosi 700 zł za samo mieszkanie + 140 zł za miejsce parkingowe w hali garażowej.

Mieszkanie
Jest obecnie zamieszkiwane przez pierwszych właścicieli od 2018 roku.
Na powierzchnię mieszkania o łącznej wielkości 55,62m2 składają się:
Salon z aneksem kuchennym(20,14m2) – bardzo widny(ekspozycja południowa), z podwójnymi drzwiami balkonowymi oraz funkcjonalnym aneksem kuchennym, z zabudowanym i świetnie skomponowanym sprzętem AGD. Dużo miejsca roboczego na blacie, kuchenka indukcyjna o większej niż typowo powierzchni, większy od standardowego jest też piekarnik. Szafki pod sam sufit zapewniają mnóstwo miejsca do przechowywania, a także ułatwiają utrzymywanie czystości.
Sypialnia 1(11,37m2) – użytkowana jako główna sypialnia, z dwuosobowym łóżkiem oraz bardzo dużą szafą wnękową. Ekspozycja zachodnia, z wyjściem na loggię.
Sypialnia 2(10,60m2) – obecnie przekształcona na pokój dziecięcy, z miejscem na home office i szafą przenośną. Ekspozycja południowa.
Łazienka (4,69m2) – posiada wannę z parawanem, umywalkę z szafką, WC oraz bardzo głęboki schowek na urządzenia gospodarcze czy akcesoria codziennego użytku.
Przedpokój(8,82m2) – przy wejściu posiada szafę wnękową wraz z siedziskiem. Prowadzi bezpośrednio do wszystkich pomieszczeń.
Dodatkowo:
Loggia(11,04m2) – dość obszerny, z miejscem na zestaw balkonowy, fotel wiszący dodatkową przestrzenią, którą można zagospodarować w dowolny sposób. Ekspozycja bardzo dobrze nasłoneczniona – zachodnia, z widokiem m.in. na ogródki działkowe.

Aktualny stan mieszkania widoczny jest na zdjęciach. Sprzedawane z wyposażeniem.

Dodatkowo płatne jest jedno miejsce garażowe – 35 000 zł, które jest na oddzielnej Księdze Wieczystej, więc zakup nie jest obligatoryjny. Mieszkanie nie posiada komórki lokatorskiej. Dzięki praktycznemu wykorzystaniu przestrzeni, nie jest ona konieczna.

Budynek
Nowe budownictwo – 2017 rok, budynek jest 17-piętrowy. Znajduje się na Osiedlu Korona Pragi. Do komfortu i bezpieczeństwa użytkowania przyczynia się wysoka jakość wykończenia powierzchni wspólnych, dbale pielęgnowana zieleń wokół budynku, cichobieżna winda, monitoring oraz ochrona.

Okolica
Mieszkanie jest znakomicie położone pod względem punktów usługowych gastronomicznych, sklepów spożywczych m.in. dzięki bliskiej odległości do galerii handlowej Atrium Promenada. Do dyspozycji mamy również osiedlowy plac zabaw, a kilka minut spacerem również żłobek, przedszkole i szkoły podstawowe.
Dodatkowo w 2028 r. jest planowane otwarcie stacji trzeciej linii metra – Gocław.

Komunikacja
Nieruchomość znajduje się w odległości 200 metrów od przystanku autobusowego Zajezdnia Ostrobramska, skąd autobusy kilku linii zawiozą nas m.in. do Centrum Warszawy. 

Dla zmotoryzowanych:
– kilkaset metrów do drogi krajowej nr 2, która prowadzi do trasy S2 i autostrady A2,
– łatwy dostęp do ulicy Ostrobramskiej, która prowadzi do Trasy Łazienkowskiej.

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

Serdecznie zapraszam do kontaktu.
Jestem do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu.