662 775 008
ul. Nałęczowska 64/6, 02-922 Warszawa
kontakt@amitamieszkania.pl

3 pokojowe mieszkanie z niepowtarzalnym widokiem

Warszawa Bielany, ul. Kwitnąca

Opis

Mieszkanie 3-pokojowe z niepowtarzalnym widokiem! Z tego miejsca możesz z góry podziwiać całą okolicę, aż do samego Centrum – panorama na dwie strony świata!

Mieszkanie
Komfortowy układ i duże możliwości aranżacji przestrzeni sprawiają, że możesz tu zrealizować wszystkie swoje marzenia i potrzeby wnętrzarskie. W obecnej aranżacji mieszkanie posiada 3 pokoje oraz oddzielną, widną kuchnię.
Na niespełna 57 m2 znajdziemy ustawny salon z wyjściem na duży balkon, dwie sypialnie, oddzielną widną kuchnię z oknem (która sąsiaduje z salonem), łazienkę oraz osobną toaletę. Przestronny hol to miejsce, w którym możesz zaaranżować wiele przestrzeni do przechowywania.
W mieszkaniu wymieniona została instalacja C.O oraz okna (plastikowe).
Mieszkanie posiada założoną księgę wieczystą, jest możliwość kredytowania zakupu.

Okolica oraz udogodnienia w pobliżu
Mieszkanie znajduje się w cichej i zielonej okolicy. Z okien rozpościera się niepowtarzalny widok na lotnisko bemowo oraz centrum miasta.

W najbliższym sąsiedztwie jest wszystko, czego możesz potrzebować: sklepy spożywcze, drogierie, apteki, szkoły, przedszkola a także tereny spacerowe. W niedalekiej odległości jest również Galeria Młociny.

Budynek
Nieruchomość jest dobrze zarządzana i bardzo zadbana. W ostatnich latach wykonano remont klatek schodowych włącznie z wymianą wind, pionów wod-kan, instalacji C.O oraz instalacji elektrycznej.

Cena do negocjacji.