662 775 008
ul. Nałęczowska 64/6, 02-922 Warszawa
kontakt@amitamieszkania.pl

3-pokojowe, widne na zielonym Grochowie

Warszawa Praga-Południe Grochów, ul. Łukowska

Opis

Na sprzedaż dwustronne mieszkanie o powierzchni 62 m2, usytuowane na 9 piętrze w budynku z windą, na warszawskim Grochowie.

Mieszkanie to składa się z 3 pokoi (dwóch pokoi i salonu z wyjściem na przestronny balkon), łazienki z obudowaną wanną z hydromasażem oraz widnej, oddzielnej kuchni. Grube ściany budynku oraz wymieniona elewacja zewnętrzna sprawiają, że mieszkanie jest ciche i ciepłe. Nowe drewniane ramy okienne dobrze współgrają z kamiennymi parapetami. Na podłogach terakota. Za oknami piękny widok na okolicę ze starodrzewem.

Salon, pokój dzienny: 17,56 m2 
Sypialnia nr 1: 9,81 m2
Sypialnia nr 2: 12,26 m2
Kuchnia: 8,03 m2
Łazienka: 3,16 m2
WC: 1,04 m2
Balkon: 3,40 m2

Budynek znajduje się w dobrze skomunikowanym punkcie, przy ulicy Łukowskiej 5, nieopodal pętli autobusowej „Witolin 02” oraz ulic Ostrobramskiej i Marii Rodziewiczówny. W zasięgu wzroku znajdziemy najpotrzebniejsze sklepy, punkty usługowe, szkołę, przedszkole, stację benzynową oraz kościół. Dzięki liniom autobusowym i tramwajowym, miejsce to jest dobrze skomunikowane z centrum Warszawy.

Informacje dodatkowe:

Do lokalu mieszkalnego przynależy piwnica, zawarta w oferowanej cenie. Przy budynku znajdują się ogólnodostępne, liczne miejsca parkingowe.

Mieszkanie posiada wyodrębnioną Księgę Wieczystą (mieszkanie spółdzielcze własnościowe z prawem do lokalu mieszkalnego).

Z uwagi na powierzchnię całkowitą danej nieruchomości, układ pomieszczeń oraz lokalizację, jest to mieszkanie idealne dla pary lub pary z dzieckiem. Jak również dobra inwestycja pod wynajem.