662 775 008
ul. Nałęczowska 64/6, 02-922 Warszawa
kontakt@amitamieszkania.pl

4 pokoje, 2 łazienki, 2 garaże, dostępne od zaraz

Warszawa Wilanów Błonia Wilanowskie, ul. abp. Józefa Teodorowicza

Opis

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu gotowy, dostępny od zaraz 4-pokojowy apartament na Miasteczku Wilanów z dwiema loggiami o powierzchni 16,84 m2 i 4,71 m2. Apartamentowiec położony jest w świetnej lokalizacji Miasteczka Wilanów. Lista zalet tego miejsca jest naprawdę długa. Atutem tego miejsca jest funkcjonalny rozkład pomieszczeń, dwie loggie, przeszklenia zapewniające dużą ilość dziennego światła oraz niezwykła cisza, jaką zapewnia położenie budynku z dala od ulic o dużym natężeniu ruchu. Oferta ta jest skierowana dla Klienta, który ceni sobie ciszę, ale jednocześnie dostęp do bogato rozwiniętej infrastruktury rozrywkowo – miejskiej.

Lokalizacja
Apartament położony jest w doskonale skomunikowanej okolicy, w niewielkiej odległości od przystanków autobusowych, dlatego dojazd do Metra Wilanowska lub centrum Warszawy nie stanowi problemu.
W bezpośrednim sąsiedztwie apartamentowca znajduje się bogata infrastruktura miejska, liczne sklepy, supermarkety, lokale usługowe, kawiarnie, restauracje, przychodnie zdrowia i stomatologiczne, banki oraz prywatny szpital Medicover. Duża ilość szkół społecznych, prywatnych i międzynarodowych tj. American School of Warsaw, International European School of Warsaw, Polsko-Niemiecka Szkoła Spotkań i Dialogu im. Willy’ego Brandta, British Primary School of Warsaw, Akademeia High School, Polsko-Francuska Szkoła Podstawowa „La Fontaine”, The British School of Warsaw jest dodatkowym atutem, który zachęca do wyboru tego miejsca.
To idealne miejsce dla osób ceniących sport. Duża ilość tras biegowych i rowerowych, fitness klubów oraz dwa baseny zaspokoją wymagania każdego miłośnika aktywności fizycznej, a stale rozwijająca się infrastruktura spełnia oczekiwania nawet mocno wymagających mieszkańców.
Nieopodal Błoni Wilanowskich znajduje się kilka ciekawych punktów rekreacyjnych, tj. Pałac Wilanowski, Park rozrywki w Powsinie, pole golfowe na Zawadach oraz tężnie solankowe w Konstancinie.

Rozkład pomieszczeń

Salon z aneksem kuchennym (23,69 m2) i loggią (16,84 m2)
Sypialnia 12,24 m2
Sypialnia 12,68 m2
Sypialnia 12,24 m2
Sypialnia (12,88 m2) z garderobą (1,96 m2) i loggią (4,71 m2)
Łazienka 4,56 m2
Łazienka 3,69 m2
Pralnia 2,22 m2
Hol 10,58 m2

Dodatkowe informacje
Do mieszkania przynależą 2 miejsca parkingowe w garażu podziemnym, 1 duże rodzinne o niestandardowych wymiarach oraz 1 na dolnej, niezależnej platformie, dodatkowo płatne odpowiednio w cenie 45.000 zł, 25.000 zł oraz komórka lokatorska na poziomie parteru 2,82 m2, w cenie 15.000 zł. Mieszkanie dostępne jest od zaraz.

Gorąco polecam tę ofertę i zapraszam na prezentację!

W ofercie naszej Agencji znajdą Państwo tylko luksusowe nieruchomości Premium.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.