662 775 008
ul. Nałęczowska 64/6, 02-922 Warszawa
kontakt@amitamieszkania.pl

4 pokoje 70 m2, balkon 5 m2, piwnica, Przemyka 2

Warszawa Praga-Południe Gocław, ul. Grzegorza Przemyka

Opis

4 pokoje, 70 m2, Przemyka 2, oddzielna kuchnia, balkon 5 m2, piwnica 4 m2, mieszkanie dwustronne, możliwość aranżacji układu pomieszczeń, niski budynek, parking wyłącznie dla mieszkańców, dobry punkt komunikacyjny, pełna infrastruktura miejska, cisza, zieleń, Park Nad Balatonem

Zapraszamy do przeczytania i obejrzenia przygotowanych przez nas materiałów multimedialnych z poziomu Państwa komputera, przed umówieniem terminu wizyty.

Przedstawiamy Państwu jasne i przestronne, rozkładowe – dwustronne, 70-metrowe mieszkanie, położone w niskim budynku przy ul. Przemyka 2, w sąsiedztwie Parku Nad Balatonem. Niewątpliwą zaletą mieszkania w tej lokalizacji jest dobry dostęp do komunikacji i pełnej infrastruktury miejskiej.

Budynek powstał w 1979 roku, został poddany termomodernizacji poprzez docieplenie ścian zewnętrznych. W budynku są 3 piętra, a na każdym z nich jedynie 2 mieszkania. Do mieszkania prowadzi wygodna klatka schodowa. Nie ma windy.

Mieszkanie znajduje się na 3. piętrze, składa się z salonu (20 m2), oddzielnej kuchni z oknem (7 m2), trzech sypialni (12 m2, 12 m2, 7 m2), łazienki (3 m2), holu (8 m2), wc, dużego balkonu (5 m2), piwnicy (4 m2).

Mieszkanie dwustronne – zachodnia ekspozycja okien salonu i jednej z sypialni, wschodnia kuchni i dwóch kolejnych sypialni. Dzięki położeniu na 3. piętrze i oddaleniu od sąsiednich budynków, przyszli właściciele nie muszą obawiać się utraty prywatności. Ze wszystkich okien rozciąga się widok na otwartą przestrzeń i zieleń.

W pokojach i holu dębowy parkiet w bardzo dobrym stanie, w łazience i wc podłogi ceramiczne. Wszystkie okna i drzwi balkonowe drewniane nowego typu. Przyszli właściciele mogą zadaszyć balkon – jest wydana stosowna zgoda Spółdzielni.

Mieszkanie jest czyste, zadbane i w pełni funkcjonalne – nie wymaga nakładów inwestycyjnych. Wszystkie media miejskie. Status własności – pełna własność z KW.

Bezpłatne miejsca parkingowe wyłącznie dla mieszkańców na wytyczonym terenie za szlabanem.

Budynkiem zarządza prężnie działająca Spółdzielnia, wszystkie prace konserwacyjne wykonywane są na bieżąco.

W pobliżu liczne punkty handlowe i usługowe, sklepy, dyskonty (Lidl, Biedronka), banki, apteki, punkty gastronomiczne, poczta, szkoły oraz przedszkola i żłobki, tereny zielone (Park Nad Balatonem, Jeziorko Gocławskie).

Doskonała komunikacja miejska. W pobliżu dużo miejsc parkingowych.

Zapraszam na prezentacje po uprzednim umówieniu odpowiedniego terminu.