662 775 008
ul. Nałęczowska 64/6, 02-922 Warszawa
kontakt@amitamieszkania.pl

4 pokoje 90 m2, 3 balkony, Metro Trocka, Korzona

Warszawa Targówek Mieszkaniowy, ul. Tadeusza Korzona

Opis

4 pokoje 90 m2, 3 loggie, Korzona 115, Metro Trocka, miejsce postojowe w garażu, piwnica, teren ogrodzony, ochrona

Przedstawiamy Państwu jasne i przestronne, dwupoziomowe, 90-metrowe mieszkanie, położone przy ul. Korzona 115, na warszawskim Targówku Mieszkaniowym. Położone jest w spokojnej, cichej okolicy z bardzo dobrym dojazdem do centrum Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie stacji Metro Trocka.

Inwestycja została zrealizowana w 1995 roku, odznacza się ciekawą formą architektoniczną i dobrą jakością wykonania (materiał – cegła).

Dwupoziomowe mieszkanie jest czytelnie podzielone na część dzienną i część prywatną.
Pierwszy poziom to salon (23 m2) z wyjściem na loggię, kuchnia (10 m2), przedpokój (4 m2), wc (1 m2). Wrażenie dużej przestrzeni zapewnia antresola – wysokość części salonu przekracza 5 metrów. Na tym poziomie podłogi ceramiczne i drewniane schody prowadzące na kolejny poziom mieszkania.

Wyższy poziom składa się z 3 sypialni (14 m2, 11 m2 i 10 m2), łazienki z prysznicem (3,5 m2), przestronnego holu na antresoli, 2 loggii. Na tym poziomie na podłogach dębowa klepka. Ze wszystkich okien rozciąga się widok na otwartą przestrzeń i zieleń – mieszkanie daje poczucie intymności. Ekspozycja okien: północ, południe, częściowo wschód i zachód. Mieszkanie jest odpowiednio oddalone od sąsiednich zabudowań.

Mieszkanie położone jest na 4. piętrze (bez windy). Istnieje możliwość instalacji windy na klatce schodowej, bez dodatkowych prac budowlanych.

Możliwe jest stworzenie dodatkowych pomieszczeń (sypialni), zarówno na pierwszym jak i na drugim poziomie mieszkania. W związku z tym jest to również dobra oferta dla inwestorów.

Zależnie od preferencji przyszłego Właściciela mieszkanie wymaga kompleksowego odświeżenia lub gruntownego remontu. Widoczne na zdjęciach ciemniejsze miejsca na ścianach to nie wilgoć (mieszkanie jest suche), a kurz, który osiadł – przez wiele lat nie było malowane.

Do mieszkania przynależy piwnica (ponad 3 m2) i wygodne miejsce postojowe w garażu podziemnym.
Na klatce schodowej wózkownia i rowerownia.

Teren osiedla jest zamknięty, monitorowany całą dobę. Na terenie osiedla są miejsca parkingowe dla gości. Na terenie ogrodzony plac zabaw dla dzieci.

Wszystkie prace konserwacyjne wykonywane są na bieżąco przez Administratora budynku.
Niski czynsz miesięczny.

Stan prawny mieszkania: spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu bez przeciwskazań do założenia KW.
Zakup można wspomagać kredytem.
Termin przekazania mieszkania nowemu Właścicielowi – sierpień 2022.

W pobliżu liczne punkty handlowe, medyczne i usługowe, sklepy (lokalne, dyskonty), banki, apteki, punkty gastronomiczne, poczta, szkoły oraz przedszkole i żłobki, kluby sportowe (np. Park Trampolin „Hangar 646”), tereny zielone (np. Park im. S. Wiecheckiego „Wiecha”).

Nieopodal stacja Metro Trocka, dobry dojazd do Centrum zarówno komunikacją miejską (w sąsiedztwie liczne przystanki autobusowe), jak i samochodem.

Zapraszam na prezentacje po uprzednim umówieniu odpowiedniego terminu.