662 775 008
ul. Nałęczowska 64/6, 02-922 Warszawa
kontakt@amitamieszkania.pl

Warszawa Mokotów Służewiec, ul. Obrzeżna

Opis

Przedstawiamy przytulny i komfortowy, bardzo ładnie doświetlony apartament zlokalizowany na 4 piętrze prestiżowego osiedla Hubertus na warszawskim Mokotowie obok toru wyścigów konnych, centrum handlowo – rozrywkowego Galeria Mokotów oraz kompleksu biurowego Mokotów Business Park.

Nowoczesny i funkcjonalny, zaprojektowany z dbałością o szczegóły, wykończony najwyższej klasy materiałami. Odległość między budynkami zapewnia poczucie prywatności, funkcjonalny rozkład daje komfort, a zamknięte osiedle bezpieczeństwo. 

Oprócz bogatego wyposażenia standardowego, mieszkanie posiada ledowy kominek, przy którym szczególnie miło jest się zrelaksować z lampką czerwonego wina w zimowe wieczory. 

Budynek siedmiopiętrowy z 2012 r. zadbane klatki schodowe, winda bezpośrednio do garażu podziemnego.

Osiedle Hubertus zlokalizowane jest w Warszawie przy ul. Obrzeżnej, w sąsiedztwie biznesowego centrum miasta jakim w ostatnich latach stał się Służewiec. Nazwę swą zawdzięcza bliskości zielonych terenów wyścigów konnych, które są wspaniałym terenem spacerowo-rekreacyjnym. Nieopodal Osiedla Hubertus znajduje się najbardziej znane warszawskie centrum handlowe Galeria Mokotów, szkoły, przedszkola a na parterach budynków osiedla, liczne sklepy i punkty usługowe. Inwestycja jest doskonale skomunikowana z pozostałymi dzielnicami Warszawy.  W inwestycji Hubertus powstały mieszkania i apartamenty na najwyższym poziomie, wykonane z dbałością o każdy detal, co zapewnia mieszkańcom wygodę, spokój i ciszę.

Przestrzeń osiedla to wiele zieleni, 2 place zabaw dla dzieci, fontanny i strefy relaksu z ławeczkami.
Teren jest zamknięty, strzeżony i monitorowany przez ochronę 24/h, a wideo-domofony z bezpośrednim dostępem do ochrony dają komfort i bezpieczeństwo.

Od frontowej części osiedla znajduje się pasaż sklepów, punktów usługowych i restauracji, oraz poczta które gwarantują zaspokojenie najpilniejszych potrzeb.

W pobliżu znajdują się przedszkola, szkoły, przychodnia, targ oraz siłownie.

Nieopodal od bloku znajduje się pętla autobusowa wielu linii autobusowych, stacja wypożyczania rowerów miejskich, siłownia miejska i duży sklep Biedronka.

Do tramwaju jest ok. 7 minut piechotą a do metra można dojechać kilkoma autobusami w niecałe 10 minut. Bliskość trasy S-N zapewnia łatwy wyjazd z Warszawy.

Do mieszkania przynależy:
– komórka lokatorska o powierzchni 6m2 – 25 000 PLN
– miejsce postojowe w garażu dodatkowo płatne 40 000 PLN

Jeśli cenisz sobie komfort, ciszę i bezpieczeństwo i szukasz gotowego do zamieszkania apartamentu w świetnej lokalizacji to koniecznie musisz zobaczyć tą nieruchomość! Serdecznie zapraszam!