662 775 008
ul. Nałęczowska 64/6, 02-922 Warszawa
kontakt@amitamieszkania.pl

Warszawa Wola, ul. Górczewska

Opis

Jeśli szukasz miejsca dla Swojej rodziny, ta propozycja jest właśnie dla Ciebie.

Na sprzedaż ustawne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 70 m2 , na zamkniętym osiedlu przy ul. Górczewskiej 181. Pełna infrastruktura w postaci 3 placów zabaw, boiska do koszykówki, boiska do piłki nożnej, siłowni plenerowej, 2 żłobków ( w tym jeden z opieką nocną) zapewnia komfort życia. Osiedle Górczewska Park to nowoczesna inwestycja dewelopera J.W. Construction. Budynek oddany został do eksploatacji w 2009 roku. Całodobowa ochrona i monitoring.

Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze 7-piętrowego budynku. Duże okna wychodzą na północny-wschód, co sprawia że nawet w pochmurne dni mieszkanie jest dobrze doświetlone. Mieszkanie własnościowe z księgą wieczystą.

Apartament składa się z: kuchni połączonej z salonem, z którego jest wyjście na zabudowaną loggię, 2 oddzielnych pokoi, łazienki, spiżarki, przedpokoju z dużą szafą. Mieszkanie nadaje się do własnej aranżacji. Drewniana podłoga, sprzęt kuchenny oraz armatura łazienkowa znanych marek.

Do mieszkania przynależy miejsce postojowe dodatkowo płatne 45000 zł. oraz komórka lokatorska w cenie 15000 zł.

Budynek znajduje się w pobliżu Centrum Handlowego Wola Park oraz bezpośrednio przy planowanej stacji II linii metra – Ulrychów. Współczesna Wola to ważny ośrodek życia kulturalnego, gdyż znajdują się tu znane placówki muzealne, a ponadto teatry, galerie sztuki i klubokawiarnie. W pobliżu basen, szpital.

W niedalekiej odległości od osiedla znajdują się duże parki miejskie: Park Górczewska, gdzie właśnie ma się otwierać tężnia solankowa, Park Józefa Sowińskiego, Park Edwarda Szymańskiego oraz Park Moczydło i Olimpia. Bardzo cicha i przyjazna okolica.

Dojazd do centrum autobusem linii: 154, 109, 171, 190, 149, 719, 167, tramwajem, wkrótce również metrem.

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta, zadzwoń i umów się na prezentację.