662 775 008
ul. Nałęczowska 64/6, 02-922 Warszawa
kontakt@amitamieszkania.pl

Warszawa Bielany, ul. Kwitnąca

Opis

Jeśli szukasz ustawnego mieszkania do własnej aranżacji, to jest to idealna oferta dla Ciebie i Twojej Rodziny!

Trzypokojowe mieszkanie 65,26 m2 zlokalizowane na Bielanach przy ul. Kwitnącej 13 w spokojnym, cichym sąsiedztwie.

MIESZKANIE

Mieszkanie ulokowane jest na drugim piętrze dziesięciopiętrowego bloku mieszkalnego z wielkiej płyty z dwiema windami. Lokal posiada łącznie 65,26m2 powierzchni zaaranżowanej na 3 pokoje, kuchnię oraz oddzielne łazienkę i WC. Do mieszkania wchodzimy przez hol (4,5m2) wyposażony z prawej strony w dużą szafę wnękową, natomiast po lewej znajduje się wejście do jasnej kuchni (8,4m2). Na wprost hol prowadzi do salonu (19,9m2), z którego znajduje się wyjście do loggi (4,2m2) z widokiem na zielone podwórze. Przez pokój dzienny przechodzimy do korytarza (4,36m2), z którego na lewo znajduje się wejście do pierwszej sypialni (12m2), na wprost do łazienki (2,8m2) oraz WC (1,7m2), a na prawo do drugiej sypialni (11,6m2).

Ciekawą możliwością jest wyburzenie ściany pomiędzy kuchnią a salonem i stworzenie otwartej przestrzeni – salonu z aneksem kuchennym. Opcja ta przedstawiona jest na alternatywnym planie mieszkania.

Okna tego lokalu wychodzą na południe, wschód i zachód. Parapety znajdują się na wysokości 89cm, oprócz kuchni, w której parapety ulokowane są na wysokości 84cm. Wysokość pomieszczeń wynosi 2,5m.

Nieopodal wejścia do klatki znajdują się dostępne dla mieszkańców osiedla miejsca parkingowe naziemne.

Jest to lokal z potencjałem do zmian. Mieszkanie wymaga przeprowadzenia remontu, zwłaszcza ścian i podłóg.  W 2017 roku wymienione zostały okna, a w 2020r. zamontowana została nowa tablica elektryczna.

WIZUALIZACJE

Pięć pierwszych zdjęć zamieszczonych w ogłoszeniu to wizualizacje komputerowe przedstawiające jak może wyglądać mieszkanie po generalnym remoncie. Zawierają one 100% odwzorowania rzeczywistego układu mieszkania, układu okien, słupów konstrukcyjnych, kierunków padania światła, itp., więc stanowią dla zainteresowanego kupującego inspirację, w jaki sposób można wykorzystać potencjał przestrzeni tego mieszkania.

LOKALIZACJA

Mieszkanie znajduje się na Chomiczówce i jest dobrze skomunikowane z resztą Warszawy:
-najbliższy przystanek autobusowy przy ul. Kwitnącej (300m, 4min pieszo) – autobus linii 203 oraz przy ul. Josepha Conrada (500m, 6 min pieszo) oraz autobusy linii 114/116/121/409/N02 – dojazd do Metro Młociny w 11min, Metro Wawrzyszew 15min, Centrum 35-40min.

Okolica obfituje w różnorodne punkty handlowo-usługowe oraz placówki opiekuńcze i jednostki oświaty takie jak:
-Żabka, Carrefour Market, Carrefour Express – do 500m (7min pieszo),
-piekarnia, poczta, Rossmann, apteka, kwiaciarnia – do 650m (8min pieszo),
-salony fryzjerskie, salony kosmetyczne, solarium, siłownia – w obrębie 900m (do 12min pieszo),
-Żłobek Tuptu Chomiczówka – 700m (9min pieszo), Żłobek Brzdące na Łące – 550m (7 min pieszo),
-Przedszkole nr 340 – 350m (4min pieszo), Przedszkole nr 327 – 800m (10min pieszo), Przedszkole Kreatywne Dzieci – 850m (10min pieszo), Przedszkole nr 422 – 750m (9min pieszo).

Na osiedlu oraz w jego pobliżu znajduje się mnóstwo terenów do rekreacji, m.in.  place zabaw dla dzieci, Park Chomicza, Fort II Wawrzyszew. Pod blokiem został stworzony zielony teren pełen wysokich drzew, pomiędzy którymi ulokowany jest duży plac zabaw, co stanowi bezpieczną przestrzeń do zabawy dzieci.

FORMA WŁASNOŚCI I OPŁATY

Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu z możliwością założenia księgi wieczystej (istnieje zatem możliwość wspomagania się kredytem przy zakupie tej nieruchomości), grunty uregulowane. Miesięczna wysokość czynszu wynosi 711zł, w skład którego wchodzą m.in. fundusz remontowy, wywóz nieczystości, zaliczka za CO, opłaty za prąd, gaz, wodę zimną i ciepłą.

To mieszkanie ma ogromny potencjał na ciepły domowy klimat w cichej, zielonej lokalizacji. Miejsce to docenią zarówno rodziny z dziećmi, jak i osoby starsze. Brzmi dobrze? Zadzwoń- każdego dnia tygodnia.

(Fluent English language presentation or phone conversation also available.)