662 775 008
ul. Nałęczowska 64/6, 02-922 Warszawa
kontakt@amitamieszkania.pl

Warszawa Ursus Skorosze, ul. Ryżowa

Opis

Prezentowana nieruchomość znajduje się na Warszawskim Ursusie na Skoroszach.
To doskonale położona część Ursusa, z której bardzo szybko dojedziemy do centrum, zarówno samochodem jak i komunikacją miejską. Mieszkanie mieści się na parterze bloku zbudowanego w 2005 roku. Bardzo dużym atutem nieruchomości jest 50 m² ogródek, wspaniałe miejsce do rodzinnego spędzania czasu na świeżym powietrzu.

Mieszkanie posiada ciekawy układ pomieszczeń co sprawia, że jest bardzo przestrzenne i jednocześnie podzielone na strefę dzienną oraz sypialnie.

Na metraż składają się:

-> salon 23 m²
-> otwarta kuchnia w zabudowie 7m²
-> sypialnia 13 m²
-> sypialnia 12 m²
-> łazienka z wanna i kabiną prysznicową 7 m²
-> przedpokój 9 m²
-> pomieszczenie gospodarcze 1m² (może pełnić funkcję WC)

Budynek znajduje się na zielonym i zamkniętym osiedlu, posiada monitoring oraz ochronę.
W punkcie centralnym osiedla jest patio z placem zabaw dla najmłodszych. Na każdej kondygnacji budynku znajdują się po 4 mieszkania. W oknach zamontowane są zewnętrzne rolety antywłamaniowe.
Mieszkanie jest indywidualnie ogrzewane gazowo, a w kuchni znajduje się 5 palnikowa kuchnia gazowa. We wszystkich pokojach położona jest drewniana jesionowa podłoga, a w łazience i kuchni gres.

Do mieszkania przynależy 1 miejsca postojowe w garażu podziemnym płatne dodatkowo 35 tysięcy złotych oraz komórka lokatorska o powierzchni 2 m2 płatna 15 tysięcy złotych.

Opłaty:

czynsz wynosi ok 600 złotych.

Stan prawny:

odrębna własność z KW.

Niewątpliwym atutem mieszkania jest jego lokalizacja. Okolica jest dobrze skomunikowana – w bliskiej odległości WKD Opacz oraz przystanki komunikacji miejskiej pozwalające bezproblemowo dojechać do centrum miasta. Bardzo wygodny i szybki wyjazd na trasę S2 i S8.
W pobliżu znajdują się placówki edukacyjne wszystkich poziomów, obiekty sportowe, C.H. Skorosze jak i małe osiedlowe sklepiki, piekarnie, pizzerie oraz kawiarenki – tworzące przyjazny klimat.

Zapraszam na prezentację w każdy poniedziałek.