662 775 008
ul. Nałęczowska 64/6, 02-922 Warszawa
kontakt@amitamieszkania.pl

Warszawa Włochy, ul. Przerwana

Opis

:: Krótko: Włochy/”Osiedle Warszawa II”. Przepiękny apartament o powierzchni 110 m2, na ostatnim piętrze, z tarasem 60m2, 4 pokoje, 2 łazienki, klimatyzacja, alarm. Wysokie na 3,10m. 2 miejsca postojowe w garażu podziemnym.
Siłownia na terenie osiedla do wyłącznego użytku mieszkańców.

:: Dla kogo?
Dla rodziny 2+1, 2+2, która szuka komfortu, wysokiej jakości i wyjątkowego wnętrza.
Dla osób, dla których liczy się wygodna przestrzeń życiowa, widok z okna, bezpieczeństwo oraz doskonała komunikacja z centrum miasta, biznesowym centrum na Mokotowie czy Lotniskiem Chopina.

:: Atuty:
Komfortowy, przestronny apartament o powierzchni 110 m2, ostatnie, 5 piętro z dużym tarasem z widokiem na zieleń.
Wysokie pomieszczenia i okna panoramiczne doskonale doświetlają przestrzeń.
Świetnie rozplanowana, funkcjonalna przestrzeń z dużą ilością wbudowanych szaf + garderoba przy sypialni głównej.
Wnętrze wykonane z najwyższej jakości materiałów, wyposażone zgodnie z nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi, aby ułatwić codzienne życie mieszkańcom.
Na terenie osiedla klub fitness z siłownią dla mieszkańców do ich wyłącznego użytku.
Spokojna, zielona okolica gwarantująca możliwość wypoczynku.

:: Czy to jest to, czego szukasz?
Apartament wykończono z dbałością o każdy, nawet najmniejszy detal, z wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów. Jasne podłogi, a także ściany w bielach i szarościach sprawiają, że wnętrze jest estetyczne oraz ponadczasowe. Jednocześnie jest niezwykle funkcjonalnie urządzone, z autentycznie dużą ilością szaf wnękowych.

Po wejściu do apartamentu znajdujesz się w hallu, idziesz zostawić okrycie wierzchnie w wygodnej szafie. Kierując się zaś w prawo po wejściu, idziesz hallem do przestronnego salonu z częścią jadalnianą, a także wyjściem na słoneczny i wygodny 60 metrowy taras, który w niejeden letni wieczór będzie idealnym miejscem spotkań z rodziną i przyjaciółmi.
W przestronnym salonie znajdziemy wygodną kanapę a także dodatkowe zabudowane szafy.
Funkcjonalna, otwarta kuchnia pozwoli wyszaleć się wielbicielom gotowania w domu.
Część dzienna jest naturalnie oddzielona od części prywatnej. W pierwszej części prywatnej znajdziemy 2 pokoje, które w tej chwili są zaaranżowane pod pokój dziecięcy oraz biuro. Obok łazienka z prysznicem a także dodatkowe pomieszczenie na pralnię. Do sypialni głównej przejdziemy kierując się dalej korytarzem, ta przestrzeń jest zamykana więc mamy dodatkowe poczucie prywatności.
Sypialnia główna ma własną łazienkę z wanną i wygodną garderobą.

O samym „Osiedlu Warszawa” warto wspomnieć jako o nowoczesnej, ponadczasowej architekturze. Osiedle jest zamknięte, chronione i monitorowane.
Dostępna jest tu siłownia tylko dla mieszkańców. Budynek otoczony jest zielonym terenem i odrębnym miejscem przeznaczonym do zabaw dla najmłodszych.

:: Co w okolicy?
W pobliżu znajduje się wiele ciekawych miejsc rekreacyjnych, obiektów sportowych, sklepów i placówek usługowych. Mieszkańcy prowadzący aktywny tryb życia doceniają sąsiednie kluby fitness, jak również oddalony o 6 kilometrów Ośrodek Sportu i Rekreacji Ursus, który oferuje korty tenisowe oraz basen. Nieopodal osiedla znajdują się także tereny zielone i spacerowe: malowniczy Park ze Stawami Cietrzewia, Park Kombatantów, Park Staw Koziorożca oraz położony nieco dalej Park Szczęśliwicki. To miejsce, w którym można wygodnie zamieszkać, mając w zasięgu zarówno centrum Warszawy, jak również jej obrzeża, oraz niezwykle bogatą ofertę kulturalną, sportową i rekreacyjną stolicy.
Na parterach samej inwestycji znajdziemy sklepy spożywcze oraz usługi. W pobliżu znajdują się także centra handlowe: Blue City, Atrium Reduta i Factory Ursus.

:: Jak z komunikacją?
Osiedle Warszawa powstało przy ulicy Przerwanej, nieopodal Alei Jerozolimskich – jednej z głównych arterii miasta, co umożliwia mieszkańcom dogodny dojazd do centrum oraz poza Warszawę. W zasięgu dziesięciominutowego spaceru znajdują się liczne przystanki komunikacji miejskiej. Dworzec Warszawa Zachodnia, jak również Lotnisko Chopina znajdują się w odległości, którą można pokonać samochodem w nieco ponad kwadrans.

:: Samochody:
2 miejsca postojowe w garażu podziemnym dodatkowo płatne 100 000 zł.

Zapraszam do kontaktu. Z przyjemnością zaprezentuję Ci tę wyjątkową nieruchomość!