- Rodzaj nieruchomości: Mieszkanie
- Rynek: Wtórny
- Rodzaj transakcji: Sprzedaż
- Metraż: 86.40 m²
- Pokoje: 3
- Miasto: Warszawa
- Dzielnica: Śródmieście
- Ulica: Aleje Jerozolimskie
- Numer oferty: 333557
- Rok budowy: 1910
- Cena za m²: 20821
- Piętro: 3
- Ilość pięter w budynku: 6
- Miejsce parkingowe: Miejsca parkingowe naziemne
- Rodzaj budynku: Mieszkanie
Opis
Wyjątkowy Apartament 86m2, Aleje Jerozolimskie, prawdziwa perła Warszawskiego Śródmieścia.
Zabytkowa kamienica Mikołaja Szelechowa, zaprojektowana przez Piotra Feddersa, obecnie pod czułym okiem konserwatora zabytków.
Jest to jedna z niewielu warszawskich kamienic, które cudem przetrwały wojnę.
Inwestycja, Lokata, Pozycja, Prestiż, jednym słowem – Perła.
Uregulowany stan prawny, pełna własność, KW bez obciążeń.
Apartament urządzony ze smakiem, z dbałością o każdy szczegół i z użyciem najwyższej klasy materiałów. Wnętrze klimatyczne, utrzymane w nowoczesnym, luksusowym stylu Art Deco. Doskonale doświetlone pomieszczenia wysokie na 3,4m, duża przestrzeń, przepiękne lampy i niesamowite drzwi (wykonane według pierwowzoru sprzed stu lat) tworzą ten niepowtarzalny klimat.
Apartament składa się z:
– salonu 22m2
– kuchni z jadalnią, 19m2
– dwóch sypialni, 11 i 12,5m2 (jedna może służyć za gabinet lub pokój dziecka),
– przestronnego przedpokoju 13m2
– dużej łazienki z wanną i prysznicem 8m2.
W salonie jest marmurowy biokominek, wysokiej klasy meble w stylu Art Deco wykonane na zamówienie, w całym mieszkaniu podłogi wykonane z orzecha amerykańskiego w połączeniu z czarnym granitem, część ścian wykończono welurową tapicerką w kolorze srebrzystoszarym, ponadto zjawiskowe olbrzymie lampy, kryształowe fazowane lustra oraz stała zabudowa szafy w przedpokoju, sypialniach oraz i kuchni.
W kuchni wykorzystano wysokiej klasy sprzęt AGD firmy BOSCH w stałej zabudowie: lodówka z zamrażarką, chłodziarka do wina, zmywarka, expres do kawy, okap, płyta indukcyjna;
Do sprzedaży apartament z pełnym wyposażeniem.
Apartament znajduje się na 3 piętrze, budynek z windą, wygodna i szeroka klatka schodowa (zachowane oryginalne kamienne schody i przepiękne balustrady), bardzo dobre sąsiedztwo, cisza i spokój.
Wejście przez kutą reprezentacyjną bramę, z dostępem za pomocą klucza lub kodu. Monitoring, ochrona.Czysto, spokojnie, bezpiecznie, wszędzie blisko.
Dostępne jedno zewnętrzne miejsce parkingowe przynależne do mieszkania, ponadto bezpłatna strefa parkowania w obrębie 6 parkomatów.
Do mieszkania przynależy duża piwnica o pow. 10m2.
W odległości do:
Hotel Marriott – 100 m
DWORZEC CENTRALNY PKP – 200 m
Dworzec Śródmieście – 500m
Centrum Handlowe Złote Tarasy – 250m
Pałac Kultury i Nauki – 500m
Stare Miasto – 2 km
Stadion Narodowy – 5,5 km
Lotnisko Chopina – 7,5 km
Lotnisko Modlin – 40 km
Muzeum Narodowe – 1,5 km
CH Złote Tarasy – 300m
Metro Centrum – 500m
Idealne miejsce do życia, na kancelarię, luksusowe gabinety lub prestiżowe biuro.
Zapraszam na prezentację.