662 775 008
ul. Nałęczowska 64/6, 02-922 Warszawa
kontakt@amitamieszkania.pl

Apartament z ogrodem i tarasem | Stary Wilanów

Warszawa Wilanów

Opis

Przestronny, 3-pokojowy apartament z ogrodem, zlokalizowany w prestiżowej części Starego Wilanowa. Kameralna zabudowa, otoczenie pełne zieleni i duży taras pozwalają cieszyć się relaksem, spokojem i prywatnością.

Na apartament o powierzchni 101,5 m2 składają się:

– przestronny, jasny i dobrze doświetlony salon z kominkiem
– otwarta, funkcjonalna kuchnia, w pełni wyposażona w najwyższej klasy sprzęt AGD firm Miele i Siemens,
– sypialnia master z garderobą
– elegancka łazienka przy sypialni master, z wanną, wykończona drewnem i ciepłymi kolorami
– druga łazienka gościnną z prysznicem,
– dodatkowa sypialnia do dowolnej aranżacji, idealna jako pokój dla dziecka, gości lub gabinet
– hol wejściowy wyposażony w przestronne szafy z lustrzanymi frontami
– dodatkowo duży, zadaszony taras i ogród pełen zieleni
.
Apartament zaaranżowany w przyjemnych, ciepłych kolorach. W salonie znajduje się klimatyczny kominek oraz klimatyzacja. Dodatkowo zainstalowany został system alarmowy.

Do mieszkania przynależą 2 miejsca parkingowe w garażu podziemnym (płatne dodatkowo 50 000 zł za każde) oraz komórka lokatorska (płatna dodatkowo 25 000 zł).

BUDYNEK:

Kameralna i luksusowa willa miejska z 2006 roku z pięknymi klatkami schodowymi oraz windą, otoczona zielenią i zadbanymi częściami wspólnymi. O bezpieczeństwo mieszkańców dba monitoring i całodobowa ochrona znajdująca się w holu głównym. Do bezpłatnego użytkowania w budynku oddano także siłownię, salę fitness, jacuzzi i saunę.

LOKALIZACJA:

Apartament położony w prestiżowej, cichej i zielonej części Starego Wilanowa przy ulicy Urodzajnej.
W bliskiej odległości znajduje się Miasteczko Wilanów, w którym znajdują się liczne sklepy, kawiarnie, restauracje, przychodnie oraz wiele innych punktów handlowo – usługowych.
W sąsiedztwie znajdują się również przedszkola i szkoły zarówno publiczne jak i renomowane prywatne szkoły międzynarodowe (niemiecka, amerykańska, brytyjska, francuska).
W okolicy Pałac w Wilanowie, pola golfowe, liczne ścieżki rowerowe oraz parki. Łatwy dojazd do centrum, zarówno komunikacją miejską jak i samochodem. Miejsce idealne dla rodziny z dziećmi.