662 775 008
ul. Nałęczowska 64/6, 02-922 Warszawa
kontakt@amitamieszkania.pl

Atrakcyjne dwa pokoje na zielonym Targówku!

Warszawa , ul. Prałatowska

Opis

Jeśli szukasz wygodnego mieszkania w doskonale skomunikowanej okolicy, a jednocześnie cenisz sobie spokój i przestrzeń, to mieszkanie jest dla Ciebie.

Z przyjemnością przedstawiam jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni około 48,5 m 2 znajdujące się na Targówku Mieszkaniowym., przy ul. Prałatowskiej 6.

Budynek

Mieszkanie znajduje się w budynku z lat 70’. Usytuowane jest na 11 piętrze ( z 12 znajdujących się w budynku). Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 1,7 m2. Osiedlem zarządza prężnie funkcjonująca Spółdzielnia RSM Praga. Elewacja budynku została odnowiona w 2020r. Do mieszkania nie jest przypisane miejsce parkingowe.

Mieszkanie

Prezentowane mieszkanie składa się z 2 oddzielnych pokoi, zamkniętej kuchni z dużym oknem oraz łazienki i hallu. Okna w lokalu maja jednostronną ekspozycję na wschód, ale wysokość usytuowania mieszkania powoduje, że jest jasne i przytulne.
Mniejszy pokój, o powierzchni około 10 m2, pełni funkcje sypialni, która jest bardzo ustawna i z powodzeniem zmieści się w niej spora szafa oraz wygodne szerokie łóżko.
Większy pokój pełni funkcję salonu. Na powierzchni blisko 20 m2 znajduje się cześć wypoczynkowa z wygodna kanapa i stolikiem. Jeśli jednak lubimy jeść posiłki w większym gronie, jest możliwość wydzielenia na tej przestrzeni również sporej części jadalnianej. Z salonu znajduję się również wyjście na nieduży balkon o powierzchni ok.3m2, na którym bez problemu zmieścimy mały zestaw wypoczynkowy. Dzięki temu, że jest zabudowany i zadaszony, możemy cieszyć się nim przez cały rok
Między pokojami znajduję się ciekawie zaprojektowana kuchnia z dużym oknem, dzięki czemu pomieszczenie skąpane jest w świetle. Na blisko 6 m2 znajduje się zabudowa kuchenna ze sprawną kuchenka gazowa, piekarnikiem oraz okapem, a także mały kącik śniadaniowy.
Na końcu mieszkania znajdziemy łazienkę o powierzchni ok 4,5m2, w której zamontowano sporą wannę w zabudowie oraz oddzielne miejsce na pralkę.
Wszystkie pomieszczenia połączone są wygodnym, ustawnym hallem o powierzchni ok.6m2 wraz z sporą szafą w zabudowie. Mieszkanie jest po częściowym remoncie i odświeżeniu.

Opłaty

Czynsz – 470 zł 

Opłata roczna za nieruchomość ok. 70zł

Prąd – ok. 60 zł / miesięcznie (PGE Lumi – umowa na dwa lata)

Gaz – ok. 30 zł / miesięcznie

Kablówka plus internet – ok 60 zł / miesięcznie.

Mieszkanie ma odrębną własność z uregulowanymi gruntami.
MOŻLWIOŚĆ ZAKUPU ZA GOTÓWKĘ I NA KREDYT!!
Mieszkanie nie ma żadnych obciążeń finansowych.

Okolica

Osiedle usytuowane jest 2 min od stacji metra „Targówek mieszkaniowy”, dzięki czemu szybko i sprawnie dostaniemy się w dowolne miejsce w Stolicy. W bliskiej okolicy znajduje się Teatr Rampa, Park Wiecha, place zabaw, apteki, sklepy spożywcze ( Biedronka, Lidl, Rossman), restauracje, co czyni tą lokalizację niemalże samowystarczalną.

Jeśli jesteś zainteresowany oferta, serdecznie zapraszam do kontaktu i na prezentację