662 775 008
ul. Nałęczowska 64/6, 02-922 Warszawa
kontakt@amitamieszkania.pl

BABKA TOWER V PIĘTRO WIDOK APARTAMENTOWIEC PREMIUM

Warszawa Śródmieście, al. Aleja Jana Pawła II

Opis

Apartament w samym sercu Muranowa, w sąsiedztwie zieleni, z widokiem na Śródmieście i częściowo na Mokotów. Niezwykle stylowy i luksusowo wykończony dwupiętrowy apartament, który został zaprojektowany dla osoby będącej w podróżach po Azji Wschodniej, oryginalne elementy wystroju wnętrz, w stylu Ritz-Carlton Hongkong. Bardzo słoneczny apartament, z wyjściem na balkon, widok na prywatny dziedziniec wewnętrzny z orientalnym designem. Apartament idealny dla wymagających klientów ceniących sobie luksus i wysoką jakość wykończenia. Mieszkanie przestrzenne, o funkcjonalnym układzie, z oknami na dwie strony świata z ekspozycją południe-północ, z klimatyzacją i elektrycznymi roletami.

Ten 6 pokojowy apartament o całkowitej powierzchni 192 m2 składa się z:
• przestronnego i eleganckiego salonu z wyjściem na balkon
• przepięknej jasnej kuchni
• gabinetu -pokoju wypoczynkowego
• trzech łazienek
• wyjątkowej sypialni z garderobą – pojemna szafa w zabudowie przedpokoju
• sypialni gościnnej
• 2 pokoi dziennych
• holu komunikacyjnego

Podłoga wykonana z szarzonej deski dębowej. Pięknie wykonana zabudowa kuchenna. Łazienki wykończone zostały materiałami najwyższej klasy, luksusowa armatura.

Mieszkanie własnościowe na zamkniętym obiekcie z ochroną i monitoringiem. Do apartamentu przynależy miejsce postojowe w garażu podziemnym.

Całość obiektu składa się z dwóch części: niższej – 10-kondygnacyjnej w kształcie litery „C” oraz wyższej, w formie budynku wysokiego (28 kondygnacji, 100 m ponad poziom terenu) budynku bezpośrednio zlokalizowanego przy rondzie. Na niższą część składa się program mieszkaniowy, natomiast część wyższa mieści pasaż usługowy zajmujący parter i antresolę, strefę biurową na następnych 9 kondygnacjach oraz mieszkalną na najwyższych kondygnacjach. Całość zlokalizowano na trójkondygnacyjnym parkingu, wyniesionym w części centralnej – dziedzińca wewnętrznego, do 4 poziomów. Obiekt ze względu na wysoką intensywność zabudowy, wielofunkcyjny charakter oraz ograniczony teren budowy należy do największych inwestycji tego typu w Warszawie powstałych w ciągu ostatnich kilkunastu lat.

Lokalizacja przy skrzyżowaniu dwóch ważnych arterii komunikacyjnych Warszawy, w niedalekiej odległości mieści się stacja metra Dworzec Gdański.

W obiekcie znajdziemy biura, usługi, apartamenty oraz zaplecze techniczno-garażowe. W niedalekiej odległości Arkadia centrum usługowe jak i Centrum Biznesowe Gdański.
W okolicy znajdują się liczne restauracje, kawiarnie. Bardzo dobry dojazd do trasy S8 i do Lotniska Frideric Chopin.

Po więcej informacji zadzwoń. Zapraszam na prezentację i do składania oferty zakupu.