662 775 008
ul. Nałęczowska 64/6, 02-922 Warszawa
kontakt@amitamieszkania.pl

Ciche mieszkanie tuż przy Placu Narutowicza

Warszawa Ochota Filtry, ul. Barska

Opis

Oferuję do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 116 m2, znajdujące się na szóstym, ostatnim piętrze kamienicy z 1936 roku w pobliżu Placu Narutowicza. W ostatnich latach budynek został gruntownie odnowiony. Szczególnie zadbano o wygląd elewacji oraz klatki schodowej i części wspólnych. W budynku jest winda.
 
Mieszkanie jest ciche, z atrakcyjnym widokiem z okien każdego pokoju.
Apartament (jedyny na piętrze) składa się z przestronnego salonu połączonego częścią kuchenną, trzech sypialni, dwóch łazienek oraz przedpokoju. Mieszkanie zostało zaprojektowane i urządzone przez architekta z dbałością o detal. Mieszkanie było prezentowane w dwóch magazynach wnętrzarskich. W 2014 roku przeszło remont generalny, w 2020 zostało odświeżone, obecnie wymaga ułożenia nowej w podłogi wraz z warstwą akustyczną.

W bliskiej odległości znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe zapewniające doskonałe połączenie komunikacyjne z centrum, a także z dużą częścią miasta i lotniskiem. Tuż obok liczne punkty handlowe, biblioteka, kościół oraz kilka restauracji i kawiarni.

Do mieszkania jest przypisana duża, wyremontowana, piwnica (8,4 m2).
Zapraszam na prezentację.
Klucze w biurze.