662 775 008
ul. Nałęczowska 64/6, 02-922 Warszawa
kontakt@amitamieszkania.pl

Do remontu, blisko PKP, świetny rozkład!

Warszawa Rembertów, ul. Grawerska

Opis

Chcesz mieszkać w cichym i spokojnym miejscu, ale jednocześnie mieć dobry dojazd do miasta? Z tej lokalizacji w 10 minut dotrzesz na stację Stadion, a w 20 minut będziesz na stacji Śródmieście. Zapraszam do zapoznania się z ofertą!

Mieszkanie:
Mieszkanie składa się z przedpokoju, salonu z dużą loggią, sporej kuchni, sypialni i łazienki. Ma duże okna, jest bardzo ustawne. Duży prostokątny salon, kuchnia w kwadracie (!), przyjemna, bardzo jasna sypialnia i naprawdę duża łazienka.
W mieszkaniu należy przeprowadzić kompleksowy remont. Do wymiany są okna i drzwi, kuchnia, łazienka. Na podłodze w pokojach i przedpokoju znajduje się ładnie położona mozaika dębowa, do cyklinowania.

Budynek/okolica:
Budynek bardzo zadbany, z niezwykle czystą i estetycznie wyremontowaną klatką schodową. Za oknami salonu i kuchni szpaler drzew. Spokojna okolica. Stacja PKP w odległości 450 metrów. Pociąg dojeżdża do stacji Stadion w 10 minut. Obok również liczne przystanki autobusowe w odległości ok 200 m, a także sklepy, żłobek, przedszkola i szkoła. Do Urzędu dzielnicy 500 metrów.
Osiedle otoczone jest przepięknymi lasami. Jest bardzo cicho, po drugiej stronie ulicy osiedle domów jednorodzinnych.

Sytuacja prawna:
Jest księga wieczysta, mieszkanie wolne od obciążeń, jeden właściciel.