662 775 008
ul. Nałęczowska 64/6, 02-922 Warszawa
kontakt@amitamieszkania.pl

Duże dwa pokoje w spokojnej okolicy

Warszawa Białołęka, ul. Odkryta

Opis

Na sprzedaż duże mieszkanie dwupokojowe przy ulicy Odkrytej.

OPIS OSIEDLA
Osiedle powstawało około roku 2005 gdy deweloper rozpoczął wkomponowywanie kolejnych budynków w zieloną okolicę pomiędzy wałem Wisły a ulicą Odkrytą. Dom Development cieszy się dobrymi opiniami co potwierdza dobry stan budynków.

OPIS MIESZKANIA
Mieszkanie to dwa pokoje na 48 metrach kwadratowych. Dodatkowo balkon o powierzchni ponad 8 metrów kwadratowych. Na wejściu duża szafa w zabudowie. Po prawo przestronny salon z aneksem kuchennym i wyjściem na skąpany w zieleni balkon. Na wprost ustawna sypialnia. Po lewo łazienka w której spokojnie mieści się prysznic i pralka. Stan mieszkania dobry. Nadaje się do zamieszkania.

ATUTY
Mieszkanie w dobrym stanie, do delikatnego odświeżenia. Położone w bardzo cichej i spokojnej okolicy, a zarazem blisko komunikacji miejskiej. W niedalekiej odległości powstaje nowa pętla tramwajowa.

OPIS OKOLICY
Dobrze rozwinięta okolica, w której mamy dostęp do sklepów, usług, jak i autobusu, kawałek dalej tramwaj. Dostępne tereny zielone na spacery jak pobliski lasek, czy wały przy Wiśle.

DOJAZD
Dojazd z lub do mieszkania przy wykorzystaniu komunikacji miejskiej to około 15 minut drogi pomiędzy nim, a stacją metra Młociny. Nie ma najmniejszego problemu z parkowaniem na strzeżonym i zamkniętym terenie osiedla, tym bardziej, że cena mieszkania zawiera już miejsce postojowe.

Kupując to mieszkanie dodatkowo kupujesz (w cenie) miejsce postojowe na terenie osiedla.

Zapraszam doskładania ofert.