662 775 008
ul. Nałęczowska 64/6, 02-922 Warszawa
kontakt@amitamieszkania.pl

Duże mieszkanie, 92.6 m², tuż przy J. Gocławskim

Warszawa , al. Aleja Stanów Zjednoczonych

Opis

Duże, 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane tuż przy Jeziorku Gocławskim składa się z 4 pokoi, a jego powierzchnia to 92.6 m². Bezpośrednie sąsiedztwo jeziora to wymarzona lokalizacja dla osób ceniących tę część Pragi-Południe.

MIESZKANIE
Mieszkanie usytuowane jest na pierwszej kondygnacji 9-cio piętrowego budynku z 2005 roku, przy Al. Stanów Zjednoczonych 34. Składa się z 4 pokoi oraz kuchni otwartej na salon. Duże mieszkanie, 4 oddzielne pokoje, widok z okien na Jezioro Gocławskie to idealna propozycja dla rodzin, rodzin z dziećmi, bądź jako inwestycja. Przestrzeń pozwoli na zaaranżowanie mieszkania wg własnych potrzeb, tak jak sobie wymarzymy.

BUDYNEK I OKOLICA
Budynek z XXI wieku, w bezpośrednim sąsiedztwie Jeziora Gocławskiego to propozycja dla osób ceniących sobie ciszę, spokój, zieleń, a jednocześnie dobrą komunikację z resztą Warszawy i szybki dojazd do Centrum miasta. Osiedle zlokalizowane jest na pograniczu Gocławia, Grochowa a Saskiej Kępy.
Tuż obok budynku znajdziemy sklepy, m.in Żabkę, czy piekarnie, Lidl (700 m od budynku), restauracje, Sushi, szkoły, czy przedszkola. Dla chwil relaksu- w bliskiej odległości także Jezioro i Park nad Balatonem, ok. 12 minut pieszo.

KOMUNIKACJA
Z przystanku Kanał Gocławski 01 do centrum bezpośrednio dojedziemy w około 14 minut.

Do lokalu nie ma przypisanego miejsca postojowego. Istnieje możliwość wynajęcia miejsca w parkingu przed budynkiem.
Czynsz wynosi 990 zł.

Polecam serdecznie te mieszkanie w rewelacyjnej okolicy i zapraszam do składania ofert.