662 775 008
ul. Nałęczowska 64/6, 02-922 Warszawa
kontakt@amitamieszkania.pl

Funkcjonalne mieszkanie na Dolnym Mokotowie

Warszawa Mokotów Dolny, ul. Zakrzewska

Opis

Świetna lokalizacja z dużym potencjałem do własnej aranżacji

Szukasz rodzinnego mieszkania? Tu na 46,5 m2 znajdziesz aż 3 oddzielne pokoje. A może interesuje Cię inwestycja? Na Mokotowie mieszkania nie czekają na najemców – tu najemcy czekają na mieszkania! Chcesz się od razu wprowadzić? Wystarczy odświeżyć. Będziesz remontować? Tu możesz dowolnie zmienić rozkład. „Potencjał” to słowo, które najlepiej oddaje charakter tego mieszkania.
Listę zalet mieszkania otwiera jego obecny rozkład – na 46,5 m2 zaplanowano aż 3 oddzielne, słoneczne pokoje, widną, osobną kuchnię oraz łazienkę. Tu każdy metr został wykorzystany do maksimum przy jednoczesnym zachowaniu poczucia nieskrępowanej przestrzeni. Jeśli marzą Ci się zmiany aranżacyjne (teraz lub w przyszłości), to tu możesz puścić wodze wyobraźni. Wszystkie ściany wewnętrzne są ścianami działowymi, dzięki czemu możesz je dowolnie przestawiać. Kuchnia otwarta na salon? Proszę bardzo! Zamiana 3 pokoi na przestronny salon i sypialnię z garderobą, czemu nie? To mieszkanie jest jak czysta, biała karta, na której bez problemów zaprojektujesz wnętrze swoich marzeń. Jeśli jednak chcesz się od razu wprowadzić, to też nie ma problemu.
Spójrz jeszcze na podłogi: w pokojach i holu piękny klasyczny parkiet w jodełkę, w pozostałych pomieszczeniach (łazienka, kuchnia) terakota – dostosowana kolorystycznie do wystroju wnętrz. Ogólnie mieszkanie jest schludne, jasne, a jego olbrzymim atutem jest to, że ma bardzo dobrą energię i po prostu chce się w nim być.
WARTO WIEDZIEĆ
Kilka słów o samym budynku. Powstał w 1972 roku, i również doczekał się remontu i modernizacji – wymieniono w nim piony gazowy, centralnego ogrzewania, wodno-kanalizacyjny, ocieplono go i odświeżono. Trzeba przyznać, że tu wspólnota mieszkaniowa naprawdę dba o porządek. A wracając do samego mieszkania, tu wymienione zostały okna oraz kaloryfery. I wisienka na torcie – do mieszkania przynależy piwnica!. Ale to niejedyne dodatkowe miejsce do przechowywania. Ważna wiadomość dla rodziców oraz/lub cyklistów – do dyspozycji mieszkańców pozostaje również wózkownio -rowerownia.
ZIELONO MI…
Chciałabyś/chciałbyś każdego dnia wyglądając przez okno, wychodząc z bloku i spacerując po okolicy śpiewać (choćby w myślach) „zielono mi…”? Tu będziesz to robić! Duże odległości między budynkami, za którymi tęsknią mieszkańcy nowych osiedli, zostawiły sporo miejsca na trawniki, drzewa i krzewy. Co więcej, mieszkanie znajduje się pomiędzy 6 parkami! Do najbliższego (Park Sielecki) dojdziesz w 4 minuty niespiesznym krokiem, a do Łazienek Królewskich w zaledwie 10. Do tego niekończące się ciągi ścieżek roweriwych (do centrum, nad Wisłę, w stronę Wilanowa/Powsina) i centrum sportowe Warszawianka (1,8 km) z basenem, ścianką wspinaczkową, kortami tenisowymi, boiskami. Tę lokalizację docenią także Ci, którzy kochają aktywny styl życia.
Zakończywszy zwiedzanie, wyjdź na zewnątrz i postój jeszcze chwilę na Zakrzewskiej. Porozglądaj się, poczuj ten swoisty klimat wyciszenia, uspokojenia, relaksacji. Dolny Mokotów to dobre miejsce do życia. Sam się przekonasz.

Tereny zielone i rekreacyjne:
Park Sielecki – 300 m (4 min spacerem)
Łazienki Królewskie – 750 m (10 min spacerem)
Park Promenada -850 m (11 min spacerem)
Park Morskie Oko – 1,2 km (15 min spacerem)
Park Arkadia – 1,8 km (20 min spacerem)
Park Ujazdowski – 2,8 km (30 min spacerem)
Centrum sportowe Warszawianka – 1,8 km (20 min spacerem)
Plac zabaw dla dzieci – 100 m (2 min spacerem)

Komunikacja:
Najbliższy przystanek autobusowy – 100 m; linie: 119, 141, N31, N81
Przystanek Dolna/Belwederska – 600 m; linie: 116, 130, 166, 172, 195, 501, 503, 519, 522, E-2, N-31
Przystanek Stępińska /Iwicka /Gagarina – 600 m; linie : 131, 167, 168, 180, N31, N81
Ścisłe centrum – 5,4 km (samochodem 18 min; komunikacją ok. 25)

Centra handlowe:
CH Panorama – 1,2 km ( 15 min spacerem; 5 min samochodem)
Sadyba BEST MALL – 2,5 km (7 min samochodem)
Galeria Mokotów – 4,5 km (10 min samochodem)

Placówki oświatowe:
Najbliższe przedszkole – 100 m (2 min spacerem)
Najbliższy żłobek – 300 m (4 min spacerem)
Szkoła Podstawowa – 350 m (5 min spacerem)
Liceum ogólnokształcące z oddziałami dwujęzycznymi – 400 m (6 min spacerem)

Wideo