662 775 008
ul. Nałęczowska 64/6, 02-922 Warszawa
kontakt@amitamieszkania.pl

Idealne 56 m kw z dużym balkonem

Warszawa Bemowo, ul. gen. Tadeusza Pełczyńskiego

Opis

Na sprzedaż funkcjonalnie zaprojektowane mieszkanie na 1 piętrze przy ul. Pełczyńskiego w budynku VIII piętrowym z 2007 roku w pobliżu Ratusza i powstającej tu stacji Metra, na Warszawskim Bemowie, Górce. Budynek z dwoma windami bez lokali usługowych.

Mieszkanie ma powierzchnię 56,58 m kw zaś wraz z pomieszczeniem przynależnym komórką lokatorką ma łączną powierzchnię 62,28 m2 (wpis w KW).
Lokal składa się z salonu o pow. około 22 m2, z którego jest wyjście na duży balkon o pow. około 11 m2 od strony południowego wschodu. Jedynie ściana salonu graniczy z sąsiadami. Duże okna balonowe z drewnianymi roletami wpuszczają mnóstwo światła. Osobna kuchnia z oknem w pełni wyposażona o pow. 8 m kw. połączona jest z hallem wejściowym. Kuchnia wyposażona jest w zabudowę szaf, lodówkę z zamrażarką, kuchnię elektryczną, piekarnik, zmywarkę oraz wyciąg nadkuchenny.
W hallu 2 szafy garderobiane.

Sypialnia z dużym oknem ma powierzchnię 12,00 m2. Znajduje się w niej szafa garderobiana z przesuwnymi drzwiami oraz duże łóżko małżeńskie. Ma wyjścia pod TV. W łazience o powierzchni ponad 5,00 m2 znajduje się wanna, wc oraz szafka z pralką oraz duże lustro nad umywalką.

Wysokość pomieszczeń wynosi 2,70 m.

Mieszkanie znajduje się w oddaleniu od ulicy Pełczyńskiego z widokiem na zieleń. Przed wejściem do budynku znajduje się głębinowe ujęcie wody.
Mieszkanie ma wystawę na południowy wschód i południowy zachód, jest jasne i ciche.

Do lokalu przynależy komórka lokatorska o powierzchni 5,70 m2, przestronna z drzwiami antywłamaniowymi, dodatkowo płatna.
Obligatoryjny zakup miejsca garażowego w budynku, dodatkowo płatnego.

Czynsz za mieszkanie, komórkę lokatorską, miejsce garażowe oraz fundusz remontowo – budowlany,
a także zaliczki na zużycie wody i centralnego ogrzewania wynosi 600 zł.

Cena mieszkania wynosi – 670 000 zł.
Cena komórki lokatorskiej 5,70 mkw. – 15 000 zł.
Cena podziemnego miejsca garażowego – 35 000 zł.

Stan prawny: własność z KW, hipoteka nie obciążona.
Grunt: własność

Okolica ma znakomitą infrastrukturę usługowo – handlową.
Żłobki, przedszkole, szkoły, centra handlowe, sklepy detaliczne, punkty usługowe, centrum handlowe Górczewska wraz z Media Markt. W odległości ok. 2 km znajduje się: Wola Park, Decathlon.

W okolicy znajduje się Strefa treningowa/Aleja Sportów Miejskich – parkour i i street workout z boiskiem do gry w siatkówkę, wspinaczkę i innych dyscyplin sportowych.
Świetnie skomunikowane miejsce z innymi dzielnicami Warszawy.
W pobliżu przystanki autobusowe i tramwajowe.
Oczekiwana jest wkrótce stacja drugiej linii M2 warszawskiego metra. Stacja ma mieścić się u zbiegu ulic Górczewskiej i Powstańców Śląskich w sąsiedztwie Urzędu Dzielnicy Bemowo.
W pobliżu znajduje się także obwodnica (trasa S8) dzięki czemu możliwa jest szybka komunikacja z innymi częściami Warszawy.

Polecam to wspaniałe mieszkanie, które jest dostępne od dnia zakupu.