662 775 008
ul. Nałęczowska 64/6, 02-922 Warszawa
kontakt@amitamieszkania.pl

idealne dla rodziny , 2 poziomowe Praga Południe

Warszawa Praga-Południe, ul. Tarnowiecka

Opis

Do sprzedaży duży apartament na Pradze Południe , ul. Tarnowiecka ( blisko Ostrobramska). Idealne miejsce komunikacyjne , a jednocześnie osiedle jest idealnie ciche. Apartament położony na cichym osiedlu przy ul. Tarnowieckiej na bliskiej Pradze Południe. Osiedle zadbane , ogrodzone , z wideofonem.
Mieszkanie w KW  posiada wpisana powierzchnię  96,5 m2 ale po uzgodnieniach architektonicznych ze Spółdzielnią zaadaptowano dużą loggie  ( 22,7 m2) , która obecnie pełni funkcję salonu z oknami na całej ścianie oraz zaadaptowano mniejszą  loggię  ( 8,4 m2) która jest  także zabudowana i może pełnić funkcję pokoju lub spiżarni/składzika. Powierzchnia całkowita mieszkania dzięki tym adaptacjom  wynosi 127,6 m2.
Apartament jest dwupoziomowy z funkcją dzienną  na poziomie drugim.
Na poziomie pierwszym mieszczą się  2 sypialnie z garderobami  oraz łazienka z wanną .
Drewniane schody z korytarza prowadzą na poziom drugi na którym usytuowana jest duża kuchnia z oknem która wraz z  jadalnią  i salonem  tworzą dużą, świetnie doświetloną  przestrzeń dzienną . Dodatkowo na poziomie drugim jest sypialnia, pokoik oraz łazienka z prysznicem. 
Wydzielenie poziomów na cześć sypialnianą i dzienną jest bardzo funkcjonalne . Część dzienna jest także świetnie doświetlona ( ostatnie piętro, dużo okien). 
Dodatkowe powierzchnie zabudowanych loggii ( 22,7 m2+8,4 m2)z uwagi na to ,że nie są ujęte w Księgach wieczystych są gratisem dla kupujących. !!!
Apartament sprzedawany jest wraz z miejscem postojowym pod budynkiem ( oddzielna księga wieczysta ) – garaż dodatkowo płatny 35 tys. złotych