662 775 008
ul. Nałęczowska 64/6, 02-922 Warszawa
kontakt@amitamieszkania.pl

ieszkanie 92 mkw przy Pl. Zbawiciela, Mokotowskiej

Warszawa Śródmieście, ul. Jaworzyńska

Opis

W prestiżowym miejscu Śródmieścia między ul. Mokotowską a Waryńskiego na kameralnej, ślepej uliczce pod adresem Jaworzyńska 7 mieści się funkcjonalistyczna kamienica z 1938 r. o symetrycznej fasadzie z loggiami i przeszklonym pionem klatki schodowej. Doskonała lokalizacja przy stacji Metra Politechnika oraz przystanków autobusowych zapewnia sprawna komunikację z resztą miasta. Bliskość kawiarni, restauracji przy Placu Zbawiciela, teatrów i kin, modnych butików, sklepów, czy w bliskiej odległości Traktu Królewskiego, Parku Ujazdowskiego, Parku Agricola czy Łazienek Królewskich stanowi idealne miejscem dla osób chcących korzystać w pełni z życia miejskiego, które proponuje stolica.

Do sprzedaży oferujemy przestronne 92,3 metrowe, dwustronne mieszkanie, z reprezentacyjnym przedwojennym układem pokoi.

Mieści się ono na 3 piętrze. W budynku jest winda z zadbaną klatką schodową z zachowanym przedwojennym klimatem.

Do mieszkania wchodzimy przez ustawny kwadratowy hall, z którego przechodzi się do poszczególnych pomieszczeń. Najbliżej wejścia znajdujemy osobną, dużą kuchnię, na przeciwko niej zaś salon połączony z drugim pokojem drzwiami skrzydłowymi. Do każdego z tych pokoi są również osobne wejścia. Na wprost łazienka oraz osobny duży trzeci pokój. Przy kuchni osobne wc. Plan dostępny w ofercie.

Ekspozycja okien północ – południe.

Mieszkanie przeszło generalny remont kilkanaście lat temu, teraz zostało odświeżone zachowując stare elementy, podłogę i stolarkę drzwiową. Na podłodze parkiet po cyklinowaniu. W kuchni nowa terakota.

Pokoje wysokie ok. 3 metrów, dobrze doświetlone dużymi oknami (PCV).

Rozmiary pokoi: 22; 16.5; 21.7 mkw. Jeden z pokoi z loggią.
Kuchnia: 15 mkw
Hall wejściowy: 8 mkw
Łazienka z prysznicem, bidetem, umywalką i miejscem na pralkę: 4 mkw
Osobne WC.

Kamienica po renowacji elewacji w 2021 r.

Parkowanie na ulicy, strefa płatna lub możliwość wynajęcia miejsc na parkingu podziemnym, strzeżonym od zewnętrznego operatora przy ul. Jaworzyńskiej, z wjazdem od ul. Progi.

Stan prawny: odrębna własność z KW, hipoteka nie obciążona, grunt we własności.

Zapraszam do kontaktu i umówienia spotkania.