662 775 008
ul. Nałęczowska 64/6, 02-922 Warszawa
kontakt@amitamieszkania.pl

Jasne 3 pokoje przy metrze Targówek Mieszkaniowy!

Warszawa Targówek, ul. Prałatowska

Opis

Jasne 3 pokoje tuż przy metrze Targówek Mieszkaniowy!
SALON, 2 SYPIALNIE, OSOBNA KUCHNIA, ŁAZIENKA, WC, BALKON, PIWNICA.
Nieruchomość usytuowana na 6, przedostatnim piętrze w budynku z 1983r., przy ul. Prałatowskiej – świetna lokalizacja, – 100 metrów do wejścia stacji metra!

Mieszkanie jest bardzo rozkładowe – daje kilka możliwości aranżacji przestrzeni, dzięki dwustronnej ekspozycji okien (na wschód i zachód). Ewentualne możliwości zmian proponujemy na załączonych rzutach i wizualizacjach.
Na powierzchnię niemal 60 m kw., składają się obecnie trzy pokoje (20, 12 i 9 mkw.), osobna, wyposażona, widna kuchnia (6 mkw.), garderoba, łazienka i WC oraz przedpokój z miejscem na szafę.
Stan techniczny – mieszkanie do odświeżenia, zdjęcia przedstawiają stan aktualny. 3-fazowy licznik elektryczny, gaz, internet i TV kablowa. Do mieszkania przynależy piwnica(3 m kw.) – wliczona w cenę. Wszystkie media miejskie, elektryka wymieniona w 2011r.W budynku wymieniono piony ciepłej i zimnej wody, w najbliższych planach remont elewacji zewnętrznej.
Lokalizacja niewątpliwie dla ludzi ceniących spokojne miejsce ze wszelkimi udogodnieniami. W pobliżu szkoły i przedszkola, Park im. Stefana Wiecheckiego „Wiecha”. Zakupy można zrobić w pobliskich sklepach, a liczne punkty usługowe ułatwią codzienne funkcjonowanie. Komunikację zapewnia przede wszystkim metro jak i liczne przystanki autobusów dziennych i nocnych. Dojazd do Centrum zajmuje jedynie 12 minut. Doskonała komunikacja z pozostałymi dzielnicami.
Status prawny – spółdzielcze własnościowe prawo z możliwością założenia Księgi Wieczystej. Miesięczny czynsz ok.750 PLN (w tym fundusz remontowy i wszystkie zaliczki). Grunty uregulowane.
Dużo zieleni…..
Gorąco polecam i zachęcam do obejrzenia po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym.