662 775 008
ul. Nałęczowska 64/6, 02-922 Warszawa
kontakt@amitamieszkania.pl

Kawalerka/Do remontu/Bródno/Piotra Wysockiego/30,5

Warszawa Targówek Bródno, ul. Piotra Wysockiego

Opis

Na sprzedaż funkcjonalna i słoneczna kawalerka położona na warszawskim Bródnie, na ul. Piotra Wysockiego 14. Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze i jest przeznaczone do całkowitego remontu. Powierzchnia lokalu (bez balkonu) wynosi 30,5 m2, a w skład poszczególnych pomieszczeń wchodzą:

– salon/pokój dzienny/sypialnia 20,7 m2
– łazienka 3,2 m2
– widna kuchnia 3,0 m2 z oknem z wyjściem do salonu, z powodzeniem można poszerzyć wejście do kuchni i przekształcić dwa osobne pomieszczenia: salonu i kuchni na salon z aneksem kuchennym
– przedpokój 3,6 m2
– balkon ok. 1m2

Do mieszkania przynależy również piwnica o pow. 1,8 m2.

Mieszkanie spółdzielcze-własnościowe bez założonej księgi wieczystej, grunty nieuregulowane.
Zakup tylko za GOTÓWKĘ.

Budynek – z lat 70-tych (1974), zbudowany w technologii wielkopłytowej, 10. piętrowy. W 2007 r. budynek został ocieplony i pomalowany. Następnie renowacji została poddana również jedna z dwóch wind. Druga winda starsza. W 2009 r. w budynku zostały wymienione piony wodno-kanalizacyjne. W najbliższej przyszłości spółdzielnia planuje wymianę instalacji elektrycznej.

Ekspozycja okien : SW południowy-zachód, dzięki czemu mieszkanie jest widne i docieplone. Widok na drzewa, okna wychodzą na ul. Piotra Wysockiego. W mieszkaniu wymienione zostały okna na plastikowe.

Okolica: w pobliżu liczne miejsca handlowo-usługowe (Biedronka, Galeria Renova, Lidl, szkoły, przedszkola, żłobki), jak i te sprzyjające spacerom (Park Bródnowski, Lasek Bródnowski).

Komunikacja

ok. 1 km, tj. 5 min pieszo do planowanej stacji „Bródno” II linii metra.
W pobliżu liczne linie tramwajowe i autobusowe, dzięki którym szybko możesz udać się w różne części miasta.

Doskonałe mieszkanie dla singla, pary czy inwestora. W II kwartale 2022 r. (planowane otwarcie fragmentu linii metra M2 od stacji Metro Zacisze po stację Bródno).

Zapraszam do kontaktu.