662 775 008
ul. Nałęczowska 64/6, 02-922 Warszawa
kontakt@amitamieszkania.pl

Komfortowe 4 pok., 81.6 m², 500 m Park Leśnika

Warszawa Praga-Południe, ul. Łukowska

Opis

Poszukujesz dużego rodzinnego mieszkania do własnej aranżacji w dobrze skomunikowanej zielonej okolicy? Mam dla Ciebie propozycję mieszkania przy ulicy Łukowskiej 2, na warszawskim Gocławku, w cichej spokojnej okolicy.

MIESZKANIE
Klimatyczne mieszkanie o powierzchni 81.6 m² składa się z 4 niezależnych pokoi oraz oddzielnej kuchni. Centralny punkt mieszkania- salon- to powierzchnia aż 20.1 m². Z niego wyjdziemy na dużą loggię ( 5.9 m²). Pozostałe ustawne pokoje o powierzchniach: 13.3 m², 12.7 m² oraz 8.4 m², pozwolą na zaaranżowanie przestrzeni według własnych potrzeb, czy to na pokój dla dziecka, sypialnię, czy też gabinet do pracy. W mieszkaniu znajduje się również oddzielna widna kuchnia z oknem, której powierzchnia to 8.4 m². Mieszkanie posiada łazienkę w chwili obecnej z wanną oraz prysznicem. WC zostało wydzielone w osobnym pomieszczeniu.

BUDYNEK I OKOLICA
Mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Łukowskiej usytuowane jest na trzecim piętrze. Nad mieszkaniem znajduje się pomieszczenie gospodarcze dostępne dla mieszkańców. Budynek powstał w 1996 r. Tuż obok znajdziemy liczne sklepy, m.in. Biedronka (odległość 150 m), a w budynku Apteka, restauracje, np. Restauracja Popieprzeni Pieprzem, Sushi Bistro Praga. Tuż obok Pizzeria, czy Przedszkole (300 m od budynku). Dla spragnionych zakupów CH King Cross to odległość 900 m od budynku. Dla chwili spokoju natomiast do Parku im. płk. Jana Szypowskiego Leśnika” spacerem dojdziemy w ok. 8 minut pieszo.

KOMUNIKACJA
Dobrze skomunikowana okolica. Pod blokiem przystanek autobusowy Witolin 02, skąd do centrum dojedziemy bezpośrednio w 20 minut. Dojazd do centrum samochodem to czas ok. 13 minut. Do przystanków tramwajowych mamy odległość ok. 3 minuty pieszo.

Do mieszkania przynależy również garaż na wewnętrznym dziedzińcu, o powierzchni 15.4 m², płatny dodatkowo 40.000 zł.
Co jeszcze? Z mieszkaniem zakupujesz również piwnicę o powierzchni 3.6 m².

Polecam serdecznie i zapraszam na prezentację.