662 775 008
ul. Nałęczowska 64/6, 02-922 Warszawa
kontakt@amitamieszkania.pl

Lux apartament na Starym Żoliborzu

Warszawa Żoliborz, ul. Bitwy pod Rokitną

Opis

LUKSUS I ELEGANCJA, PRYWATNOŚĆ I WIDOK NA ZIELEŃ Z PRZESTRONNEGO TARASU to cechy wyróżniające ten niebagatelny apartament.

****
3 miejsca w garażu podziemnym I komórka lokatorska I wysoki standard wykończenia

****

Apartament znajduje się w luksusowym, kameralnym, 9-piętrowym apartamentowcu położonym na warszawskim Żoliborzu, idealnie wkomponowany w otaczającą go przestrzeń.

APARTAMENT
280 m2 z przestronnym tarasem. Wykończony najwyższej jakości materiałami z dbałością o detale. Zaprojektowany przez architekta, w pełni urządzony i wyposażony, łączy najwyższy standard wykończenia, z przemyślaną funkcjonalnością. Wygodny i gotowy do wprowadzenia to słowa które mogą dodatkowo podkreślić jego cechy.
Widok na zieleń jest dodatkowym atutem.
W mieszkaniu zainstalowany rekuperator który wymienia powietrze w apartamencie , z układem wspomagania systemu chłodzenia w całym apartamencie wodą lodową (zamiast klimatyzacji z freonem)
Do apartamentu przynależą trzy miejsca postojowe w garażu podziemnym i komórka lokatorska.

BUDYNEK
„Multico Residance” to elegancja, cisza i dyskrecja w otoczeniu wyjątkowej sztuki i stylu. Apartamentowiec po kilkumiesięcznym remoncie w 2018 roku już od hallu głównego, niezwykle reprezentacyjnego, zachwyca prowadząc do punktu recepcji i ochrony całodobowej budynku. O kameralności świadczy fakt, iż znajduje się tu jedynie 40 apartamentów. Bezpieczeństwo to zainstalowany w każdym lokalu system alarmowy i przeciwpożarowe połączone przez intercom z recepcją.

Do dyspozycji mieszkańców jest kompleks rekreacyjny SPA basen z ozonowaną wodą, siłownia, fitness, sauna.

LOKALIZACJA
Żoliborz to prestiżowa, zielona dzielnica stolicy. W najbliższej okolicy znajdują się urokliwe małe uliczki, ze swym niepowtarzalnym klimatem i przedwojennymi willami, licznymi skwerami i placami zabaw dla dzieci. Zielony, Stary Żoliborz zaprojektowany i zbudowany w przeważającej części w latach 20. XX wieku, tylko nieznacznie zniszczony w trakcie wojny, jest dziś symbolem dawnego, europejskiego modernizmu. Dzisiejszy Żoliborz to przede wszystkim ludzie aktywni społecznie i kulturalnie. Tę najmniejsza dzielnicę dawniej ukochaną przez bohemę artystyczną, dziś zamieszkują persony świata kultury, biznesu, sportu i mediów. Tak wspaniałe sąsiedztwo wytwarza klimat rodzinnej atmosfery. Bliskość centrum nie przeszkadza Żoliborzowi być okolicą cichą i przyjemną.